Yükselen Moda: Kısa Paçalı Jean

Sonbahar artık yerini yavaş yavaş serin havanın rüzgarına bıraksa bile, yazdan kalma trendler yerini devretmiyor. Kış mevsimi sokak modası içerisinde yer alan kısa paçalı pantolon modelleri, bootie ayakkabı modelleri ile harika kombinler oluşturuyor.

kısa paçalı jeanAslında pantolon paçalarının kısalmasında sadece bootie ayakkabı modellerinin payı yok. Çok şık stiletto ayakkabı modelleri de Jean seçimlerine klasik bir duruş kazandırmaktan geri kalmıyor. Stiletto modeli ayakkabılar sadece Jean tercihleri ile değerlendirilmiyor üstelik. Kısa paçalı pantolon modelleri altında da hoş duruşları, zarif bir görünümün açığa çıkmasına destek oluyor.
kısa paçalı pantolonAyakkabınızın ön plana çıkmasını istiyorsanız eğer, kısa paçalı pantolon modelleri arasından bir kombin yapmalısınız. Bu kombin sayesinde de en trend seçimlerle sokak modasında bir ikon haline gelebilir ve oldukça tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kısa Paçalı Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Pantolon paçasının kısa olması bacak boyunuzun kısalmasına neden olacaktır. Kısa paçalı pantolonlar kimlere yakışır? Sorusuna cevap arıyorsanız eğer, bacak boyu uzun bayanların tercih etmesi gerektiğini bilmelisiniz. Kısa paça denildiğinde paça boyu ayak bileğinin hemen iki santim üzerinde bitmesi gerekiyor. Paçanızın boyunun söylenen daha uzun olduğunu düşünüyorsanız eğer, pantolonunuzu dışa doğru ince bir şerit şeklinde iki ya da bir  kat kıvırabilirsiniz. Üzerinize dilediğiniz renk kazak, gömlek veya bluz tercih edebilirsiniz. Koyu renk bir pantolonun üzerine koyu ya da açık giyebilirsiniz. Kısa paçalı pantolon kombinleri içerisinde dikkat edilecek nokta ayakkabı, çanta ve kaban ya da mont seçimleridir. Bu seçim kombininizin doğru ya da yanlış yaptığınıza şekil veren önemli bir detaydır. Uyumsuz renkleri bir araya getirmeye düşünüyorsanız eğer, pantolon ve üstünüze seçeceğiniz parça muhakkak sade olmalı. Hareketi iç kısma verdiğiniz zaman da tam tersi bir kombin uygulaması düşünebilirsiniz.

kısa paçalı pantolon kısa paçalı pantolon kombinleri kısa paçalı pantolon kombinleri kısa paçalı pantolon kombinleri kisa-pacali-pantolonlar kisa-pacali-jean-modelleri