Yırtık Jean Modelleri Stilinize Destek

Yırtık Jean iki sezondur vazgeçilmez trendlerin arasında. Farklı renkleri, farklı modelleri ile günlük hayatın ayrılmaz bir parçası oldu adeta. Yırtık Jean modelleri ile hem şık hem de spor kombinler düzenleyebilirsiniz. İlk olarak dikkat edilmesi nokta kombin düzenlerken Jean seçeneğinizdeki görünümden de abartılı bir üst giymemek. İki yönlü bir abartı her zaman rüküş olmanıza neden olacaktır.

Yırtık Jean modelleri ile atletler, gömlekler, bluzlar ve hemen hemen her şey kombine edilebilir. Sadece üzerine giymeyi tercih edeceğiniz kıyafetin biraz daha düz desenlere ve sade özelliklere sahip olması gerekiyor. Jean paçanızın özelliğine göre farklı tarzda ayakkabılar kullanabilirsiniz. Senenin en son modası ola bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri çok şık bir görünüm yakalamanızı desteklerken, spor ayakkabı ile de bir bütünlük sağlanabilir. Ayakkabı seçeneğiniz doğrudan takacağınız çantayı da etkileyecektir. Spor bir hava yaratmak istiyorsanız bu tarz uygun askısını yandan asabileceğiniz uzunlukta olan postacı çantası modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

yirtik-jean-kombinleri yirtik-jean-modelleri-kombinleri yirtik-jean-modelleri-1 yirtik-jean-modelleri-2 yirtik-jean-modelleri-3 yirtik-jean-modelleri-2 yirtik-jean-modelleri-4