Yılbaşı Gecesi Kombin Önerileri

Yeni bir yıl, yeni umutlarla kapıda bekliyor. İçeriye dalıp, hayatımızdaki rakamlara yansımasına az bir zaman kaldı. Planlar, programlar kafaların içinde dönüp durdukça, plana ve programa göre kombin fikirleri de değişime uğruyor. Hayaller ve gerçekler konusunun önceliği de soğuk günlere uygun giyinmekten başlıyor. Klişeleşmiş yeni yıl mesajları arasında baş sırayı sağlığın, mutluluğun ve aşık kaptığı cümlelerdeki sağlığı yakalamak için sıkı giyinmek gerekiyor. Hayal ettiklerimizi gerçeğe dönüştürürken düzenlenen kombinlerin sağlık temennileriyle örtüşmesi gerekiyor. Bu yüzden de düşlediğiniz etek, elbise kombinlerinizde kalın külotlu çoraplara yer açmalısınız.

Yılbaşı Partisi Kombinleri

Yeni yılı arkadaşlarınızla mütevazi bir ev partisi ile geçirmeyi mi planlıyorsunuz? Ev partisi kombin önerileri biraz yeni yıl coşkusunu taşımalı, birazda ortamın mütevaziliğine ayak uydurmalı. İşte böyle bir arayışı da pul payet etek, elbiselerde bulabilirsiniz. Payet işlemeli etekleri kazaklarla kombinleyebilir yeni yıla ışıltılı ama sade bir şekilde girebilirsiniz.

Yılbaşı gecesi kombin önerileri

Payet size oldukça abartılı geliyorsa eğer kendinizi kadife kumaşlara bırakın. Kadife elbise modelleri ile de o sade ama şık bir stile kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Kadife elbise modellerini ev partisine uygun hale getirmek için özensiz bir saç modeli, kemer, triko ceketler ve kısa botlardan yararlanabilirsiniz.

Yılbaşı gecesi kombin önerileri

Romantik Bir Yıl

Yeni yıldan beklentiniz romantizm ise romantik bir tarza ne dersiniz? Işıltılı bir elbise yerine dantel bir elbiseyi biraz asileştirerek şık ve sade bir kombin hazırlamak mümkün. Dantelli elbise modelini kısa deri ceketiniz ile kombinleyin hem 70’lerin romantik stiline hem de rocker tarza yakınlaşın.

Yılbaşı gecesi kombin önerileri

Tül Etek ve Kazak

Kabarık ve abartılı etek modeli denildiğinde tütü etek modelleri gelir aklımıza. Herkesin beğendiği ama herkesin giymek için asla cesaret edemeyecekleri arasındadır. Tütü etekleri beğeniyor ama bir türlü cesaret toplayamıyorsanız eğer, cesur bir yıl için yılbaşı akşamı kombininiz hazır. Tül eteği balıkçı yaka kazaklarla kombinleyebilir ve abartılı diye abarttığınız görüntüyü dengeleyebilirsiniz.

Yılbaşı gecesi kombin önerileri

Kırmızı Elbise

Bir klasiktir kırmızı elbiseler yeni yıl akşamları için. Hatta kırmızı olan ne varsa üzerimize geçirdiğimiz, şansın artmasını dilediğimiz yandadır, yanımızdadır. Klasik bir seçim için midi bir kırmızı elbise ile gecenin şık stili olmaya hazırlanın. Şıklık dozunu arttırmak için nude topuklu ayakkabılarınızı da unutmayın.

Yılbaşı gecesi kombin önerileri

Yepyeni bir yılda umut etmekten ve umutlarınızı hayale dönüştürmekten vazgeçmeyin. Yeni yılda hayal ettiklerinizi yaşamnız dileğiyle…