Yılbaşı Gecesi İçin Kombin Önerileri

Yepyeni bir yıla günler kaldı. Yeni planlar, yeni hayaller, yeni umutlar ve yeni kıyafetlerle yeni moda için geri sayıyoruz. Yıllar geçiyor, sayılar yenileniyor ve her sene  o güne yepyeni heyecanla hazırlanıyoruz.

Yılbaşı Gecesi Kombin Önerileri | Modaviki

Planlar, programlar, aniden değişen olaylar derken yılbaşında ne giysem konusuna gelince durup düşünüyor musunuz hala? İşte yepyeni yıla girmeye günler kala blog adresim modaviki.com okuyucularım için hazırladığım yılbaşı kombin önerileri:

Yılbaşı Gecesi Kombin Önerileri | Modaviki

Işıltılı bir kombin olmadan asla diyenler arasındaysan payetli kombinler tam sana göre! Tabii söz konusu payet olunca kombinin diğer parçalarına dikkat etmelisin. Unutma baştan aşağıya siyah bir kombin aksesuar tercihinde seni özgür bırakıyor.

Yılbaşı Gecesi Kombin Önerileri | Modaviki

Şu tek parça konusu her zaman kurtarıcı. Küçük bir elbisenin katılmasının mümkün olmayacağı bir organizasyon yoktur herhalde. Konu yeni yıl, tema kutlama, yıl 2017’ye giriş olunca elbiseler kadifeye bürünüyor. Şık tanımı ise tabii ki kaçınılmaz…

Yılbaşı Gecesi Kombin Önerileri | Modaviki

Yeni yıl ile beraber hasta olmamak için yılbaşı gecesi şık bir kombinin yanı sıra sıkı giyinmekte gerekli. Çabasız şıklık arayışındaysan pantolon ve gömlek ikilisine peluş kabanları ekleyebilir, pek tabii sade ve şık bir kombin ortaya çıkarabilirsin.

Yılbaşı Gecesi Kombin Önerileri | Modaviki

Dışarı çıkmak yerine yeni yılı evde samimi geçirmek isteyenlerdensen ve tabii ki rahatına düşkünlüğün yepyeni bir yılda da değişmiyorsa eğer gündelik ama geçiştirici olmadan bir kombin hazırlayabilirsin. Kazak modelleri ile kuşanıp jean pantolon rahatlığı yine seni bekliyor.

Hepinize iyi seneler!