Yeni Sezon Trendi: Bomber Ceket

Bu sıcak havada ceket kelimesi bile insanın içini ürpertiyor, ateş yükseltmiyor mu? Peki serin yaz akşamları o ürpertinin aslında üşümek olduğunun farkında olmak için biraz geç olmayacak mı? İnce bir ceket diye her bir ağızdan çıkan ve tam olarak “ceket almayı unutma” hatırlatmasındaki baş kahraman bu sezon bomber ile üzerimize üzerimize geliyor. Hani o tatlı tatlı esen ama adamı hasta eden serinliğe gönderme olarak da aslında çok da iyi ediyor. Bu ceket türü çok spor diye bir düşünceye sahipseniz derhal vazgeçin; çünkü bomber ceket modelleri aslında tarzınızı dengelemek adına çok iyi bir seçim. Spor bir stile daha spor ve yüksek dozda salaş bir görünüm kazandırırken, şık bir kombin üzerinde cool bir etkisinin olduğunu görmezden gelmek imkansız. Hatta öyle ki uzakta absürd gibi duran bir kombinin içinde, aklınıza hiç gelmediği kadar bir uyumu temsil edebilirsiniz.

Çiçek Baskılı Bomber Ceketler

Floral etki olarak sezon başından beri anılan ve her kıyafet üzerinde küçükten büyüğe doğru değişim gösteren çiçek desen, bomber ceketleri de etkisi altına aldı. Şort üzerine giyilen sweatshirt modellerindeki o anlamsız cazibe burada da baş gösteriyor. Üstelik aksesuar desteğini de üzerine eklediğiniz zaman gayet de şık bir duruş sizin oluyor.

Sokak stilleri: Bomber ceket

Bir Mevsime Sığmayan Çekicilik

Bomber ceket modelleri 80’li yılların modasından gelen ve geçtiğimiz Kış sezonu daha çok erkek modasında adında söz ettiren, mevsimsel değişimlerde ise herkesin rahatlıkla üzerine geçirebileceği ceketler arasında. Kıyafetinizin her ayrıntısından ayrı bir zarafet akarken, bunun çok sıkıcı olduğunu düşündüğünüzde eğlenceli bir ceket her şeyi değiştirebilir. Sulu boya etkisi de bu eğlencenin farklı seçeneklerinden sadece birisidir.

Sokak Stilleri: Bomber Ceket

Çekici Transparan

Popülerliği Kış aylarında yükselen bomber ceketler yeni sezonda da yine üzerimizde kalacağının sinyallerini verdi. Bu etki sadece sokak modası içerisinde kalmadı ve podyumlara sıçradı. Transparan bir görünümle akıllarda yer eden bomber ceket modeli, ince görünümü ile havaların soğumasına sabırsızca yaklaşmayı da önlüyor.

Sokak Stilleri: bomber ceket

Jean Aşkına

Jean kumaşlardan tasarlanan bomber ceketler de yine yeni sezonda üzerimizden hiç çıkmayacak gibi bir izlenimine sahip. Çaba sarf etmeden şık, hem spor bir tarza hem de elegan bir duruşa aynı anda sahip olmak için bir jean bomber ceket yeterli gelir.

Sokak Stilleri: bomber ceket

Desenli, düz, sade, baskılı, renkli derken her tarzda ve her türlü bomber ceket modelleri yeni sezonun gözdesi olacak gibi duruyor. Geçtiğimiz sezondan kalan gardıropların içine gömülmüş olan tüm bomber ceketleri çıkarmak ve serin bir yaz akşamı dışarı çıkarken unutmamak gerekiyor. Adeta uzun lafın kısası bomber ceketlerle tamamlanıyor.

Sokak Stilleri: bomber ceket Sokak Stilleri: bomber ceket Sokak Stilleri: bomber ceket Sokak Stilleri: bomber ceket