Yeni Sezon Tesettür Abiye Modası

Özel günler, davetler, düğün sezonu artık çok uzakta değil. Baharın gelmesiyle beraber peş peşe gerçekleşmek üzere bekleyen organizasyonların sinyalleri yavaş yavaş göz kamaştırmaya başladı bile. Günlük kombinler her gün insanın içini yerken, özel davetlerin kararsızlıkları da içimizi kemirmeye başlıyor. Zarf içinde taktim edilen kararsızlığın ilk rengi, daha sonra modeli, en son ise kararsızlıkla beraber bir boşvermişliği kucaklamaya hazır mısınız? Düğün sezonun gelmesine az kala tesettür giyim modasında hangi abiye modelleri daha çok ön planda dersiniz? Ünlü tesettür tasarımcılarından kararsızlıklara biraz daha kararsızlık katacak zarif ve güzel modeller işte karşımızda!

2016 Tesettür Abiye Modelleri

Sene 2016 moda karma karışık ama yeni sezonda her davet, düğün ve organizasyona katılacak olan bir doz zariflik ve mutlaka şıklık! Sadeliğin üç boyutlu işlemelerle yarıda kesildiği ama yine de zariflikten bir gram bile eksilmediği bir dönemle baş başayız artık. Payet işlemelerin güpür detaylarla yarıştığı, dantelin neredeyse hiç eksik olmadığı, şifonun uçuştuğu yeni sezonda moda kendini tekrarlarken renk cümbüşü ile yenilikleri tetikliyor. Pudradan kırmızıya, fuşyadan ekruya, mordan demirbaş siyah ve laciverte bulanan elbiseler mürdüm, zümrüt gibi renklerden de vazgeçmiyor.

Nilüfer Kamacıoğlu Abiye

Nilüfer Kamacıoğlu Tasarımları

Tesettür markaları arasında büyük ilgi ile tercih edilen Nilüfer Kamacıoğlu yeni sezona parıltı hediye ediyor. Gold, gümüş, mavi parıltılarla detaylandırılan abiye elbiseler özel günlerin kararsızlığını aydınlatacağa benziyor. Ayrıca şifon ve dantelli modelleri de yeni kreasyonunda kullanan ünlü tasarımcı yeni sezona hareketli fırfırlar da kazandırıyor.

Nesrin Emniyetli Abiye

Nesrin Emniyetli Farkı

Büyük beden kıyafet arayışında genç çizgisiyle oldukça beğeni toplayan Nesrin Emniyetli yine yeniden yeni sezon için şıklığı garanti ediyor. Omuzların odak noktası olduğu pelerin, şifon ve püsküllerin kullanıldığı yeni kreasyonunda rengi ön plana çıkarmayı da ihmal etmemiş. Büyük beden tesettür abiye seçenekleriyle yine farkını apaçık belli etmek için hazır ve nazır!

Zehrace Abiye

Zehrace Markası

Hem asil hem de zarif bir duruşun anahtarını her sezon elbiselerinde taşıyan Zehrace markası yine tüm kilitli kararsızlıkları dağıtıyor. İşleme detayların, üç boyutlu detayların yer aldığı yeni kreasyonunda düğün sezonu için kaliteyi tarz ile buluşturuyor.

Saliha Büyük Beden Abiye

Saliha Büyük Beden Modası

Büyük beden tesettür abiye modellerini zariflikle donatan Saliha tasarımları yine aynı çizgisinde ve yükselerek ilerliyor. 2016 modası için parlak kumaşın, ipeksi dokusuna öncelik tanıyan tasarımcı sadeliği şıklığa, şıklığı ise sadelikle noktalandırıyor. Sade olmak sizi anlatıyorsa eğer geriye sadece Saliha büyük beden seçimlerini değerlendirmek kalıyor.

Fahrunnisa Tesettür Abiye

Yepyeni İsmiyle Fahrunnisa Tesettür

Farah tesettür olarak yola başlayan marka yeni yıl ile beraber Fahrunnisa ismi ile devam ediyor. Yeni kreasyonunda sade bir duruşa asalette kazandıran modelleri ile dikkat çeken tasarımcı güpürü adeta stillere işliyor. Tül ile hareketli ama sade, taş işlemeleri ile ışıltılı yine sade, payet işlemelerle göz alıcı fakat sade, kuşaklarla detaycı ve sade olmaya hazır olun. Tabii ki sadelikle şık ve elegan bir görünüme de…

IMG_3736

IMG_3661

IMG_3759

FİRUZE-ABİYE-36-44-450-(2)

single_abiye_gold_saliha(2)