Yeni Sezon Gömlek Modelleri: Fularlı

Sokak modası viktoryen giyim harekatını başlattı! Yeni sezon gömlek modelleri önden bağlanan fularla hareketleniyor. Bir fiyonk tüm stili şıkta ediyor, tarza sevimli bir umursamazlık da katıyor. İki yaka bir araya geliyor ve stiller farklı ama bir o kadar da tanıdık bir görünüme kavuşuyor.

Ofis Stili İçin Kombinler

Bir gömlek ele alındığında hemen parizyen bir kadın imajı canlanır. Aslında bu biraz doğru biraz da monoton bir düşünce tarzıdır. Bir gömleğin klasik bir düşünceden daha fazlasını söylemeye gücü yeter. Yine biz monoton gündelik hayata bir dönüş yapacak olursak ofis stili için idealdir gömlekler. Şimdilerde sade bir gömlek yerine fularlı ve bizi alıp 60’lara ileten bir çaba var. Bir de kombin derdi eklendiğinde üzerine rahatlatıcı bir etkisi de ortaya çıkmıyor değil. Bir gömlek bir pantolon, sıkıca bağlanmış bir fiyonk ofis stili için ideal kombinler arasında yer alıyor. Sigaret pantolon ile babaetler, bol paça pantolonlar altına ise yüksek ökçekli ayakkabılar dolanıyor.

fularlı gömlek kombinleri

Viktoryen Sokak Stili

 

Sokak modası jean pantolonları adeta mevsimsel bir iç güdü ile bacaklara yapıştırıyor. Spor şık açılımı kot pantolonları gömleklerle buluşturuyor. İşte tüm bunların üzerine bir de viktoryen bir etki eklendiğinde çabasız şıklığın sınırları zorlanıyor. Zarifliğin dozunu arttırmak için fularlı yakalar sıkı sıkıya kapanırken, hiçbir sınır tanımıyan özgür bohem ruhlar yakaları bağlamayı aklının ucundan bile geçirmiyor.

 

fularlı gömlek kombinleri

Sonbahar Gömlek Kombinleri

Mevsimlerden en sevdiğim! Sarı bahar çocuğu olmanın verdiği bu sevgi yazlık parçalarla baharlık kıyafetleri karıştırmayı canlandırıyor benim gözümde. Gömlek veya uzun kollu bluzları şortlarla veya kot eteklerle kombinlemenin tam zamanı! Biraz Güneş’e biraz da rüzgara meydan okumalı bir yandan yaz mevsimini uğurlarken, bir yanda da kış ayına selam çakmalı! İşte tüm bu isteklerde şort ve etekleri gömleklerle buluşturmakla karşılanıyor. Biraz salaşlık istendiğinde işe denim kumaşlar el atarken, şık bir stilde kumaş etekler imdada yetişiveriyor. Yaka faktörünü de unutmamalı; açık bırakarak salaş, sıkıca bağlandığında ise parizyen bir havanın sizinle olacağını hesaba katmalısınız!

fularlı gömlek kombinleri

Son günlerin viktoryen giyim tarzına selamlar! =)