Yazlık Elbise Trendleri

Bir türlü gelmeyen yaz mevsimi geldi çattı! Sıcak hava kıyafetler konusunda insanın bazen tadını kaçırsa da söz konu olup elbise modelleri ile dile geldiğinde iştah arttırıyor. Güneşin ısıtma seviyesinin artmasıyla  kavurucu sıcak yüzümüze çarpıyor. Bu durum da haliyle hafif elbiselerle tek parça rahatlığı aklımızı çeliyor. En renkli, cıvıl cıvıl ve oldukça hareketli uçuşan elbiseler dolaba girmeden üzerimize yapışıyor. Hazırsak eğer sakin olup gölgeden yürüyebilir ve elbiselerde neler trend göz atabiliriz.

Yazlık Elbise Modelleri | Modaviki

Şifon sokaklara iniyor

Sokak modası 2017 yaz trendlerinde sade ve şık bir duruşu vurguluyor. Bu burgu elbise modellerine çarparak şifon elbiseleri birer ikişer gündelik kombinlere taşıyor. Desenli, pliseli, uzun veya midi boy elbiseler şifon kumaşlarla kaplanıyor. Biz de şifon kumaşlarla…

Yazlık Elbise Modelleri | Modaviki

Romantik bir yaz mevsimine kim hayır diyebilir ki?

Yine dantel yaz mevsimiyle etkisini hissettirmeye başlamıştı. Özellikle mini elbiseler üzerinde yoğun olarak gözlemlenen dantel, ayrıntı da bile olsa ayrıcalıklı bir stil yakalamaya yardımcı oluyor. İddialı ama sade, şık ve her şeye hazırlıklı olmak isteyenler  romantik dantele sarılıyor.

Yazlık Elbise Modelleri | Modaviki

Biraz nakış

Kot ceketlerden kabanlara, kot pantolonlarından tişörtlere ve ayakkabılara kadar inen nakış işleme yaz mevsiminde elbiseleri renklendiriyor.

Yazlık Elbise Modelleri | Modaviki

Yine mi güzeliz yine mi bohem

Uzun elbise maksimum bohem bir tarzı yine çiçek desenlerle üzerimize geçiriyor. 70’lerin özgür tavrı bu sezon yaz modası ile tüm kombinleri tek parça rahatlığına yine yeniden kavuşturuyor.

Yazlık Elbise Modelleri | Modaviki

İlle de beyaz olsun

Artık beyazın masum, fresh ve dingin yansıması üzerimize bulaşıyor. Yaz geliyor, yaz geldikçe bronzlaşan tenler beyaz ile denge buluyor.

Yazlık Elbise Modelleri | Modaviki

Bir volan harekatı

Kat kat modası bu sefer de tekrarlanarak elbiseleri vuruyor. Katlanan şıklık her yere sızmak için tetikte bekliyor. Teslim olmaya hazır mısın?