Yaz Modası: Tulum

Bu Yaz yine net tavrı tek parça rahatlığını yanına alarak geliyor! Desenli, renkli, şık ama rahat kombinler yine bu mevsimde öncelikli…

2016 Tulum Modelleri

Geçtiğimiz sezondan ve bir öncekilerden yadigar olan zamansız tulumlar yeniden kendini sokağa bırakıyor. Zamansızlığına yeni desenler, dokular ve fırfırlı geçişler ekleyen tulum, 2016 yaz modasında yerini alıyor. Günden geceye ilerleyen tulum kombinleri şık olmaktan geri kalmayan ama rahatlığı da elden bırakmayan bir eda ile her ana uyum sağlıyor.

Tulum Modelleri 2016

Vücudu kesip biçmeyen canım tulum modelleri yeniden popüler En bol paçalı hali ve yüksek beli vurgulayan kesimi, küçük desenli seçimleriyle daha zayıf bir görünüm yakalayan formu ile herkesin aradığı, taradığı tarzı tek taşla kazandırıyor. Tek cümleye sığabilen ama anlattıkça genişleyen konu tulum, bizi baştan aşağıya sarıyor her an her yere de hazır bir hale getiriyor. Kısa paçalı formları ise bacak boyunu inceden inceye kesmeye geliyor!

Salopet mi Tulum mu?

Yeni sezonda salopetler sokak modasına hitap ediyor, tulumlar ise şık ve cool bir stilin anahtar parçası oluveriyor. Bir ipte iki cambazı canlandıran salopet ve tulum modelleri gündelik kombinlerden, abiye arayışına kadar değerlendiriliyor.

Tulum Modelleri 2016

Bir tişörtün bir jean salopet ile buluşması salaş ve cool tarzı keskinleştirirken, desenli tulum modelleri spor ayakkabı ile buluşunca çaba sarf etmeden şık bir stile neden olabiliyor.

Tulum Modelleri 2016

Yani bir yandan sempatik bir cool, diğer yandan ise şık ve rahat bir tarz. Kısacası iki ucu da sihirli değnek yeni sezon tulum modelleri ile elimizin ucunda.

Tulum Modelleri 2016

Nasıl Giyilir?

Gündüze ayrı geceye ise apayrı seçimleri olan tulum modelleri, vücuda uygun seçenekleri ile harika kombinler oluşturmamızı sağlayabilir. Daha uzun gözükmenin basit nüanslarına dikkat çeken tulumlar anvelop kesimleri ile üst bedeni, bol paçaları ile bacak boyunu uzatmayı vadediyor. Birkaç santim topukla başımız neredeyse göğe ererken, spor ayakkabı ya da babet ters köşesi ile en cool tarzın sahibi olabiliyoruz. Desenleri sade renklerle, pastel tonları ise enerjik aksesuarlarla destekleyebilir, zıtlıktan bir ahenk yakalanabilir. Tulum modelleri arasından seçtiklerimi aşağıya serpiştiriyorum. Bakın, seçin, giyin, çıkın!

Yazlık Tulum

Plajdan Sokağa

Sokak modası artık ayaklarımızı plaja doğru yönlendiriyor. Bu durumda hafif kumaşları, en rahat olan tek parça seçimleri gün yüzüne, ardından üzerimize ve hemen arkasından bizi sahil kenarına sürüklüyor. Bu sürüklenme aynı zamanda da yazlık alışverişi çılgınlığa dönüştürüyor. Çıldırmadan hemen öncesinde bonprix’e uğrayın ve alışverişi neşeli bir hale taşıyın. Oradan oraya gezinmek yerine bir tıkla yazlık alışverişinizin tadını çıkarın.

İşte o mühim tık : bonprix

tulum-kombin-irem
1. Tulum: Stefano (149tl) çanta: inci deri (263tl) ayakkabılar: greyder (99tl) Frover New (199tl) kolye:ipekyol (159tl)

2. Tulum: Bonprix Plus Tulum (99tl) çanta: Max&Co(849tl) ayakkabılar: koton (69tl) Divarese (739tl) küpe: mango (35tl)

 

 

One thought on “Yaz Modası: Tulum

Comments are closed.