Yaz Kombinleri: Beyaz Tişört

Şık kombinleri, esintili deniz kıyısını, sokak modasını ve hatta ofis stilini kurtaran beyaz basic tişört modelleri… Yeniden kahraman olma yolunda ilerliyor! Teslim olmaya var mısın?

Basic Tişört

İster tişört diyin, isterseniz de t-shirt ama bir çırpıda söyleyip geçmeyin. Kombini baştan aşağıya değiştiren, duruşu tümden farklılaştıran, kombini sırtlayıp taşıyan beyaz tişörtlerden abartmayın ama muhakkak koleksiyon yapın. Çünkü bu yaz çok kombin kurtaracak!

Slip Dress de Ne Demek?

İnceden askılı, bir yandan gecelik vari tavrı, diğer taraftan gündelik tarzı sokak modasında artık yavaş yavaş ün salıyor. Slip dress bildiğimiz ince askılı elbise demek. İnce askılı elbise demek ise beyaz tişört olmadan aslında bir hiç. Evde bulunan hatta çeyizde saklanan gecelikler yerine gündelik elbiseleri kullanın. Bir beyaz tişört tüm gündelik tavrı çabasız cool bir stille noktalandıracak.

Basic Beyaz Tişört

Spor Şık Kombin

Gündemde olan tarz olan hem spor hem de şık öyle çaba sarf edilerek olmuyor. Beyaz tişört, kot pantolon ve bir çift topuklu ayakkabı özensiz saç modeli ile çabucak üzerimize oturuyor.

Basic Beyaz Tişört

Bu Senenin Modası Tekrar

Geçtiğimiz sezondan yadigar olanlar listesinde beyaz tişört kadar önden düğmeli etekler de var. Kimi zaman mini, kimi zaman midi boyları her an her yerde karşımıza çıkıyorlar. Bir beyaz tişörtle hemen kombin oluşturulabiliyor.

Basic Beyaz Tişört

Tulum Elbise

Hava sıcaklığı yükseldikçe elbiseler önemini arttırıyor. Tek parça olmasa da tişört rahatlığını en basit değerlendirebileceğimiz tulum elbiseler bizi zaman makinesi olmadan çocukluk yıllarımıza döndürüyor. Basic beyaz tişört kombinleri için iyi bir alternatif oluyorlar.

Basic Beyaz Tişört

Sahi Bugün Ne Giysem?

İster bir klasik pantolon, ister bir jean modeli giyin ne giysem sorusunu dert etmeden önce kombininize mutlaka beyaz tişört ekleyin!

Beyaz Tişört Yazlık Kombinler

Bir beyaz tişört sizce kaç kombin eder?

Basic Beyaz Tişört

Basic Beyaz Tişört

Basic Beyaz Tişört

Basic Beyaz Tişört

Basic Beyaz Tişört