Trend: Dekolte Olmadan Asla

Her an her yerde bir oyuk, her kıyafetin bir yerinde mutlaka göze çarpan bir yırtık, dekoltenin pencere olarak adlandıran yeni ismi… Sokak modası gerek spor gerekse şık stillerde artık hep bir açık veriyor, nam-ı diğer pencere dekolteleri. Biraz açılmayı, biraz saçılmayı inceleyen bu konu da iddialı olmanın dozunu ne boyutta tercih edeceğinizi görebilirsiniz? Sınırları zorlamanın bile bir sınırı olduğu tanısını da doğuran dekoltenin yeni boyutları aynı zamanda farklı olmayı da üzerinize geçiriyor!

Derin Yırtmaçlı Elbiseler

Geçtiğimiz yıl trendler arasında yer alan yırtmaç, yeni sezon trendleri arasında da derinleşerek belirgin halini göstermeye başlıyor. Maksi elbise modelleri bu yaz derin kesiği ile göz dolduracak!

2015 Trendleri

Derin Göğüs Dekoltesi

Casual (günlük) giyimden şık tarza kadar göğüs dekoltesi trendi alıp başını gidiyor. Gömleklerin üst düğmelerinin neredeyse mide de bittiği, “V” dekoltesi olarak adlandırılan ve tahmin edildiğinin bir tık daha derinine inen seksi dekolteler…

2015 Trendleri

Ortadan Bir Boşluk

Göğüs dekoltesi, yırtmaç derken biraz da yenilik gerekiyor. İşte tüm bu yeniliği de üçgen, kare, çizik ve bir o kadar keskin dekolteler getiriyor. Elbise modellerinin tam ortasına açılan oyuklar 2015 trendleri arasında sayılıyor.

2015 Trendleri

Ortadan İkiye Böl

Birleşik bir elbisenin ortadan ikiye bölünmüş halini andırıyor adeta iki takımlar. Crop tops trendine bir gönderme sayılabilecek bu takımlar, sokak stilleri için şık alternatiflerinden sayılıyor.

2015 Trendleri

Bel Dekoltesi

Elbiseler artık yeni sezonla beraber bel dekoltesiyle tanışıyor. Abiye, günlük, salaş ve aklınıza gelebilecek tüm elbise modellerinde bel dekolteli ayrıntısını görmek mümkün.

2015 Trendleri

Yırtık Jean Sendromu

Elbise, bluz derken pantolonlarda cut out akımından nasibini alıyor. Yırtık jean modası yeri geldiğinde Skinny jeanler ile yeri geldi mi de yırtık boyfriend jean modelleri ile karşımıza çıkıyor.

2015 Trendleri

Omuzlar Fora

Bohemin o rahat ve salaş stilinden gelen omuz dekoltesi sadece bluzlarda değil, gömlek modellerinde de gözlemleye başlıyor. Hem biraz iddialı hem de hiç tahmin edilmeyecek kadar sporlaştırmaya meyilli havası adeta bağımlılık yaratabilecek seviyede.

2015 Trendleri

Transparan

Dekolte denildiğinde transparan dokunuşlar sayılmazsa olmaz. Şeffaf geçişler bu sezon hiç olmadığı kadar fazlaca stillere dadanacak. Kimi zaman fazla iddialı değerlendirilecek, kimi zamansa fazla gereksiz…

2015 Trendleri