Trend Meselesi: Yırtık Tişört

Bazen o kadar anlamsız oluyor ki trend mevzuları. Sadece incelemek, şaşırmak, beğenmeyip, eleştirmekle kalıyorum. Son zamanlarda alıp başını giden ve aslında bir kenarından benim de kullandığım yırtık kotlar türedi. Önceleri hafif, küçük, yok denecek kadar olan yırtık kot modelleri yerini kocaman delikli modellere bıraktı. Dizdeki yırtıkları da biraz anlıyorum ama şort modeline paça takılmış cinsleri anlamlandıramıyorum.

Trend: Yırtık Jean | Modaviki

Bana oldukça eğreti, zorlama ve gerçekten anlamsız geliyor. Hatta öyle ki sanki küçük bir yırtığı varmışta sanki giyerken yanlışlıkla bu denli bir delik açılmış gibi…

Trend: Yırtık Jean | Modaviki

Zorlama bir stilin sahibi olmak istemiyorsanız hele ki bacak boyunuz ve eniniz bu yırtıkları kaldırmıyorsa bu trendi es geçiniz.

Yırtık Tişörtler

Gelelim ikinci konunun en can alıcı kısmına. Ne kadar zaman oldu hiç kestiremiyorum. İlk aslında Hülya Avşar’ın ballandırarak kestiği tişörtleri görmüş ve tamamen sadece hayranlarına yönelik bir hareket olarak algılamıştım. Sonrası ise yine şaşırarak incelediğim noktaya kadar ilerledi. Benim sadece uzaktan izlediğim tüm dünya da trend sayılacak konuma da ulaştı üstelik.

Trend: Yırtık Jean | Modaviki

Beğenmiyorum ve ne kadar çok karşılaşırsam karşılaşayım beğenmeyeceğim. Beğenenler için de yeni almaya gerek yok eskinizi kesin, yırtın tavsiyesi ile sevgilerimi gönderiyorum.