Trend Kalem Etek Kombinleri

Kıyafetlerle vücudun hatlarını gizlemek ya da ön plana çıkarmak oldukça mümkün. Trend kalem etek modelleri ile de çok zarif bir görünüm elde edilebiliyor. Özellikle vücudun kıvrımlarını adeta kalıp bir şekilde ortaya çıkaran kalem eteklerle çok farklı kombinler yapılabilir. Öncelikle tarza uygun, gidilecek yere uyumlu giyinmek günlük hayatın vazgeçilmezi olmalı. Kalem etek kombinleri ile çok fazla sporbir görünüm kesinlikle elde edilemez; fakat klasik görünüm biraz daha yumuşatılabilir.

1945 ile 1950 yıllarına dayanan bir mazisi olan kalem etekler, o dönemde daha olgun bayanların tercih ettiği stillerin içerisinde yer alıyordu. Aynı dönem çıkan kloş etekler de daha genç nesle hitap ediyordu. 1950’li yıllardan günümüze geldiğimiz zaman kalem eten modelleri artık trend seçenekler arasında yerini aldı. Modanın yeniden kendini yenileyerek tekrarladığı söylenebilir. Bu tekrarlamayla beraber de kalem etek kombinleri nasıl olmalı? Kalem etekler nasıl kombin edilir? Soruları gündemde.

Kalem etek kombinleri yaparken günlük hayata uydurmak için üst olarak crop-tops tarzı kısa bluzlar tercih edilebilir. Bu noktada yapılan en büyük yanlış spor ayakkabıdır. Crop-tops bir üstle kalem etek kombini oluşturuyor, günlük stilinize spor bir hava katmak istiyorsanız eğer tercihiniz kesinlikle babetlerden yana olmalıdır. İş yeri için kalem etek kombini ise topuklu ayakkabı ve gömlek ikilisinden rahatlıkla oluşturulabilir. Daha klasik bir görünüm içinse şifon gömleklerle, 2014 yılının trend ayakkabısı stiletto çok uyumlu bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

modaviki-kalem-etek modaviki-kalem-etek-1