Trend: Gold Stiller

Golden Style

Altının parlak ve şatafatlı görünümü tepeden tırnağa tüm sokak stillerini de ele geçiriyor. Normcore ve doğallığın bir adım ötede durduğu bu seçimleri minimal değer ya da en üst seviyede yaşamak mümkün. Tek düzeliği artık bir kenara bırakmak gerekiyor; yani en azından zaman zaman… İçinizdeki parlaklığı dışarıya yansıtmanın tam zamanı! Bu bahar ışıltınız tüm sokakları sarmalı!

Payetli Elbise

Altın görünümlü formların birçok davet ve özel gecede yerini alması göz kamaştırıyor. İnce detayların ve aksesuar seçiminin abartılmadığı bu stillerde, elbisenin ışıltısının yoğunluğu unutulmamalı. Madem ki doğal güzellikten bahsediliyor, bizde bunu daha minimalist bir dokunuşla değerlendirebiliriz.

Golden Style

Gold Ayakkabı

Parlaklık sadece elbiselerde değil, ayakkabı modasında da bolca anılıyor. 2015 İlkbahar Yaz trendleri arasında parlak ve iddialı ayakkabılarda yerini alıyor. Hatta öyle ki, spor ayakkabı çıkmazını da altının aydınlığında incelemek mümkün. Bir kot bir tişört seçimlerinizi biraz daha hareketlendirmek için kullanabilir ve tarzınızla bir adım öne geçebilirsiniz.

Golden Style

 

Payetli Pantolon

Hem sade hem şık olmak adına altın işlemeli pantolonlar giymenin tam zamanı! Payetli pantolon modelleri şık sade stil arayışı için bire bir sonuç veriyor. Beyaz, siyah gibi iddiası biraz daha tek düze olan parçalarla kombinleyebilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Golden Style

 

Payetli Etek

Her yanı saran payet etek modellerinde de karşımıza çıkıyor. Parıltının göz alıcı duruşunu sokak modası seçimlerine aktarmak isteyenlerdenseniz eğer daima nötr renklere de önem vermelisiniz.

Golden Style

 

Altın Aksesuar

Tüm payet ve altın işlemeleri size biraz iddialı mı geliyor. Normcore stil akımından vazgeçmek istemiyor ama biraz da takıp takıştırmak istiyorsanız eğer altın aksesuarlardan şaşmayın. Parıltının yeni sezona kattığı aydınlık, yolunuz olsun!

Golden Style

 

 

Altın Makyaj

Kıyafette biraz doğallıktan yana olanlar için makyaj trendleri altının ışıltısına doğru yön buluyor. Işıltılı göz farları, eyeliner seçimleri ve hatta maskaralar derken birçok alternatifin bulunduğu uygulamayı seçebilirsiniz.

gold make up

Dekorasyon Trendleri ve Gold Etkisi

Sokak modası ve stilleri altınla parıldarken, ev dekorasyonu da bu akımdan etkileniyor. Küçük detaylarda yer verildiği gibi tepeden tırnağa altın ayrıntılarına yer verilebiliyor. Hem şık hem de oldukça farklı seçimlerle stilinizi özelleştirdiğiniz gibi evinizi de bu akımla değiştirebilirsiniz.

Golden Home Style