Top Trend: Takım Elbiseler

Sokak stilleri artık biraz daha uyum ve ahenk içerisinde. İki zıttı içerisinde barındıran kombinasyonlara inat, birliğin sakin ve düzenli taraflarını gündeme getiriyor stiller. Yeni moda olmayan ve 70’lerden yadigar olan takım kıyafetler yavaş ama kararlı bir şekilde yayılmaya, hatta aşina durumları ortaya çıkarmaya başladı bile. Tek düze gibi gelen bu durum ilk başta herkese biraz garip gelebilir; fakat alışması da sunduğu kolaylıklar kadar basit. Hem biraz abartı, hem de oldukça sade bir stilli destekleyen takım elbiseler hiç olmadıkları kadar da sportif. Her yana adeta fışkıran 70’ler stil rotasını “retro” algısıyla günümüze çeviriyor.

Altı Üstü Bir Takım

Dört bir baştan desen hakimiyeti sokakları adeta kuşattı. Birbirine tezat baskılı kıyafetler her tarzda baskınlığını ilan ediyor. Her yana bulanmış tropikal desenler, simetrisini hiçbir şekilde bozmayan geometrik baskılar, puantiyeden keskinleşen kareli desenlerin kararlı bir döngüyü temsil etmesi derken uzayıp gidiyor konu. Sokaklar mevsime uygun bir şekilde hareketlendikçe hareketleniyor. Sonuç olarak da alt üst kıyafetlerle burun buruna geliyor insan.  Şort bluz, bluz etek takımlar klasikleşen algısını bir anda dağıtıyor ve daha sportif tarza da davetiye çıkartıyor. 70’ler modası bu seferlik bohemden vazgeçerek daha şık tarafıyla tanıştırıyor herkesi. Kendinizi hazır hissettiğinizde altı üstü bir takımları kullanmalı ve bu durumu bir şekilde geri plana atmamalısınız.

Palmiye Desen

Bol yeşilliğin tropikal desen olarak modaya inceden inceye işlediği, her rengi biraz yeşertmenin kimseye zarar vermediği günlerdeyiz. Beyazın, sarının, siyahın palmiye ağaçları ile donatıldığı bu günler, mevsimin en güzel günleri.

Sokak Modası: Alt Üst Takım Kıyafetler

Enine Boyuna

Boyuna ya da enine fark etmiyor artık. İllaki bir yerden çizgili niteliği taşıyor kombinler. Aslında bu durum vücut formuna da katkı sağlıyor. Daha uzun, daha ince, daha güzel, daha şık ve hep dahasını vaat ediyor çizgiler…

Sokak Modası: Alt Üst Takım Kıyafetler

Çiçek Baskılar

Pastel tonların en güzelini doğadan çalmalı, her kombini çiçeklerle coşturmalı. Şık, zarif ve oldukça feminen kısa bluzlu pantolon takımları her an her yere hazır olmayı destekliyor. Gündüzden geceye doğru geçiş planları için kolay bir seçeneği meydana çıkarıyor.

Sokak Modası: Alt Üst Takım Kıyafetler

Tam Takım Kareli

Gömlekler, ceketler, tişörtler derken pantolonlarda hiç olmadığı kadar kareli. Hatta alt üst takımlar tek düze kare desenin aslında ne kadar enerjik bir seçim olduğunu kanıtlamak için varmış gibi.

Sokak Modası: Alt Üst Takım Kıyafetler

Sokak Modası: Alt Üst Takım Kıyafetler Sokak Modası: Alt Üst Takım Kıyafetler Sokak Modası: Alt Üst Takım Kıyafetler Sokak Modası: Alt Üst Takım Kıyafetler