Tırnak Modası: 2015 Oje Renkleri

2015-tirnak-modasi
Rengarenk tırnaklar, bakımlı görünümün olmazsa olmazları. Son zamanlarda artık tırnak modası kendi başına incelenmesi gereken trend konularının içerisinde yer almaya başladı. Her sene bambaşka renklerin gündeme gelmesi, farklı motifleri de tetikler oldu. 2015 oje renkleri ise hem rengarenk görüntüsü hem de natürel tonların doğallığı ile ön plana çıkıyor. Tüm bunları yanı sıra parıltılı tırnaklar ve senenin modası olan belirgin desenler adeta tırnaklara da yansıyor.

El bakımı aslında gündelik tekrarlanması gereken, özen isteyen konuların arasındadır. Plajda, okulda, iş yerinde, evde bile hatta bakımlı tırnaklar ilk olarak kişinin kendini iyi hissetmesine neden olacaktır. Temizlik en ön sırada yer alırken, renklendirilmiş bir görüntü de hem stili destekleyecek hem de farklılığınızı arttıracaktır. Peki, oje renklerinin kıyafetle uyumu neden önemli? Uyumsuz renk karmaşasının yarattığı görüntü ne yazık ki görüntünüzü olumsuz olarak etkiler. Kıyafetiniz ile uyumlu olmayan bir renk tercih etmeniz, görüntüyü tersine çevirebilir ve bir anda rüküş diye değerlendirilen gruba dahil olabilirsiniz. Kim rüküş olmak ister? Tabii ki de kimse… Bu yüzden de giyiminize uygun oje rengi seçmeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Ojenin renk uyumunda kafanız karışıyorsa eğer bu sene de tıpkı geçen sene olduğu gibi şanslısınız! 2015 oje renkleri arasında yer alan nude(ten rengi) tonları değişmeyen trendler arasında.

2015-tirnak-modasi-oje-renkleri

Nude oje tonları uygulamasında kendinize göre farklılıklar yapabilir ve stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Nude yani ten rengi oje renkleri ve pastel renkler hemen hemen bütün renk tonları ile uyumu yakalamakta zorlanmayacağınız alternatiflerden oluşmaktadır. Tüm bunların yanı sıra yarım ay şeklindeki tırnaklar, ombre oje ve farklı renklerle french uygulamaları da senenin tercih edilen seçeneklerinden oluşuyor. Frech uygulamasını farklı renk kombinasyonları ile yaparak, tırnaklarınıza büyülü bir hava verebilirsiniz. Kıyafetinizdeki desenlerle bir ahenk oluşturabilir ve tırnaklarınızda da grafik görünümü devam ettirebilirsiniz. Abiye elbiselerinizin üzerine takı kullanmayı sevmiyorsanız, parıltılı oje renkleri ile muhteşem bir aksesuar havası yakalayabilirsiniz. Bir sürü alternatifin içerisinden seçilen modeller ve 2015 tırnak modası;

renkli-frech-oje grafik-desenli-tirnaklar nude-oje-renkleri ombre-tirnak pariltili-oje