Tarz Meselesi: Tül Etek Kombinleri

Sıradanlık artık sokak modası içerisinde dışlanan bir durum. Kış aylarının başında gündeme gelen normcore stillerden eser kalmadı artık. Tabii bir genelleme yaparsak eğer bu durumun daha salaş ama biraz da şık hallerine rastlanmasıyla çıkıyor bu durum. Elbiseler, etek kombinleri sokaklardan cirit atarken, pek de rastlanmıyor artık bir kot bir tişört yeterliliğine. Aylardan temmuz, artık sıcaklık seviyesi zirveyi zorlarken pantolonlardan çok hafif kıyafetler kapsama alanı içerisine giriyor. Tek düze şekillenmenin dışına çıkıldığında da tül etekler karşılıyor bizi. Kabarık formları havalı olmayı vadediyor. Söz konusu söylem tahmin edildiğinden daha çok spor bir şıklığı oluşturduğu içinde her ana dahil olma cüretini gösteriyor. Ne de iyi ediyor…

Sokak Stilleri: Tül Etek Kombinleri

Tül detaylar kombinlere sarmalandıkça şıklık durumları az biraz spora kaçıyor. Aslında bu da arananın kendiliğinden oluşması durumunu andırıyor. Öyle çok özel değerlendirmek yerine tül etek kombinleri basic tişört modelleri ile farklı bir kombinasyonu aydınlatıyor. Yaşasın rahat şıklık!

Sokak Stilleri: Tül Etek Kombinleri

Biraz daha yenilikçi olmanın herkese faydası olduğu günümüz modasında tül etekleri sadece basic tişörtlerle değerlendirmek tabii ki yeterli gelmez. İşte tam da bu durumlarda şıklık dozunu biraz sadelikle arttırarak sağlayabiliriz. Bu kısımda da crop tops bluzlar kaçınılmaz oluyor. Sade renkli kısa bluzlar tül eteklerin gösterişine farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Tabii iri kolye modelleri ile değerlendirmeyi unutmamak da gerekiyor.

Sokak Stilleri: Tül Etek Kombinleri

Sezonun favorisi breton bluzlar yine popülerliğinin nedenini bir kez daha kanıtlıyor. Tül eteklerle çizgili tişörtlerin ne kadar zıt olduğunu düşünebilirsiniz; fakat bu düşünceyi aklınıza getirdiğiniz zaman hemen unutmalısınız. Neden mi? Neden olacak tabii ki de zıt kutupların birbirini çektiği gerçeğini kimse inkar edemez. İşte bu durumda zıtlığın çekim gücünü kanıtlıyor.

Sokak Stilleri: Tül Etek Kombinleri

Bluzlar, tişörtler derken gömlekleri kombinlere katmadan olmaz. Gömlek modelleri ile oluşturulan kombinler de resmen arada kalmış bir stile dikkat çekiyor. Eğer arafta kalmak istemiyorsanız aksesur, ayakkabı ve çanta tercihlerini dikkatli bir şekilde yapmalısınız.

Sokak Stilleri: Tül Etek Kombinleri

Uzun etek ve maksi etek yaz aylarının en popüler seçimlerinden. Söz konusu seçime bir de tül detaylar girdiğinde muhteşem sonuçlara kestirmeden ulaşılabilir. Gündüzden geceye hatta gece gündüz her an, her yere bu uzun tül etek modellerini kullanabilirsiniz. Basic tişörtün başrolünü üstlendiği kombinler, tül etekle yakalanan sürekleyici bir aşk hikayesini anlatıyor.  Mutlu son…

Sokak Stilleri: Tül Etek Kombinleri