Stil Trendi: Tulum Modelleri

2015 yaz sokak modası

Sokaklar yaz neşesine alışmaya başladıkça stillere yayılan konforlu olma çabası , daha large kombinlere zemin hazırlıyor. Herkes rahatına düşkün! Bu düşkünlükte sıcaklara göğüs gererken, aynı zamanda da baş edebilmenin güç toplayıcısını deşarj ediliyor. İşte böyle geçiyor saatler, günler, zaman ve ömür… Özellikle de insan bir kez rahatlığın tadına varınca, kalıplara sığmaya çalışmaktan uzaklaştıkça uzaklaşıyor. İşin içine sokak modası dahil oluyor, gardıroplar talan ediliyor, 70’ler biraz sollanıyor ve sahneye 90’lar çıkıveriyor.

Sokak Modası Jean Tulum

Tulum Modelleri

90’larda çocuk olmak diye dillere pelesenk olan sıralamada jean tulum modellerini saymadan geçmek olur mu? Bence olmamalı… Özellikle de o zamanlarda çocuk olanlar grubuna dahilseniz eğer muhakkak sizinde bir tulumunuz olmuştur. Denim kumaşların bedenleri sardığı zamanlar; oradan oraya koşturan, atlayan ve zıplayan o hınzır çocukluğumuz… Hatırlamak ansızın bazı fotoğraf karelerini yapıştırıyor insanın aklına. Çocukluğunuzu yaşatmak ise bir parça jean kumaşa kalıyor.

Deri tulum sokak stilleri

Sokak Modasının Gözdesi Tulumlar

Öncelikle çocukluğunuzun o güzel anılarını hatırlatan jean tulum modelleri tek başına gelmedi günümüze. Onca zamandan sonra tek başlarına dolansalardı bedenlere, belki de bu denli kararlı bir şekilde herkese dokunamazlardı. İşte hemen bu kısımda uzunlamasına ve kısaca jean tulumlara bir de deri tulum modelleri ekleniyor. Çok yoğun bunaltıcı havalar gelmeden, bir yaz gecesi şık stilinizi ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Sokak stilleri jean tulum

Jean Salopetler Doldurmuş Dört Bir Yanımızı

Şort modellere geçmeden hemen önce uzun boru paçaları ile casual giyim arayışına neredeyse bin çare dağıtıyor salopetler. Tişörtler, kısa bluzlar, şık parçalarla stillere ışık tutarken, ne yana doğru ilerlenmesi gerektiğine herkes kendi karar veriyor.

Sokak stilleri şort tulum

Son Kurtarıcı Şort Salopet 

Sokakta, plajda, gece gezmesinde, gündüz turlamasında, ani planlarda, seyahat ederken, aman işte her yerde, her zaman ve üstelikte neredeyse her şeyle giyebileceğiniz bir seçenek şort salopet! Başka söze gerek var mı? Sanmıyorum…

Şık Stil Abiye Tulum

Abiye Tulum 

Düğün meselesi, mezuniyet hazırlığı, nişan, söz hemen hemen tüm özel kutlamalar yaz mevsimini bekler. Beklenen de gelir çatar ve işte o yorucu koşuşturmalar başlar. Mezuniyette ne giyilir? Kır düğünü için abiye elbiseler nelerdir? Arkadaşımın nişanında ne giysem? falan derken, hep başka alternatife sıcak bakılır ve kafalar iyice karışır. Oysa hiç gerek yoktur böyle dalıp gitmelere. Abiye tulum modelleri ile farklı, sportif, şık ve seksi bile olunabilir. Yeter ki iste! Neden mümkün olmasın ki?

Sokak stilleri 2015