Stil Durağı: 2015 Dizüstü Çizme

Dizüstü Çizme Kombinleri

Konu stil olunca kişilerin zevkleri ile farklı noktalardan, farklı görünümlere ulaşmak mümkün. Modaviki.com ile stilinizi değiştirmek, farklı fikirlerden yararlanmak ve 2015 trend ayakkabı modelleri arasında bulunan dizüstü çizme modelleri ile ilgi bilgi alabilirsiniz. Dizüstü çizmeler nasıl giyilir? Dizüstü çizmeler kimlere yakışır? Kimlere yakışmaz? ve daha birçok soru gündemdeki trendle alakalı…

dizustu-cizme-modelleri-8

Dizüstü Çizme Modelleri ile Şık Kombinler

Klasik ve şık bir stil tarzınızı yansıtıyor ve dizüstü çizmeler ile kendinize uygun kombinler arıyorsanız eğer, elbise ve etek modellerini yakında inceleyin. Çok kısa mini etek modelleri ile dizüstü botlar ilk bakışta aklınızı çelebilir. Aslında çok kısa bir etek ile dizlerin üzerinde kalan çizmeler basit durabilir. Bu yüzden de etek boyuna dikkat etmek daha güzel bir stil için yardımcı olacaktır. Ne çok kısa ne de çok uzun eteklerden uzak durun. Klasik ve şık bir görünüm için dar, şık ama sportif bir tarz içinse kloş etek modelleri tercih edilebilir.

Dizüstü Çizme Kombinleri

Dizüstü Çizmeler Kimlere Yakışır?

Bacak boyu uzun olan bayanlarda çok güzel duran dizüstü çizme modelleri, kıs boylularda ise komik bir görünüme neden olur; çünkü ayakkabı direk olarak bacak boyunu kesen bir etkendir. Yanlış bir ayakkabı tercih edildiğinde çok şık parçalar bile giyilse, basit bir görünüm kazanılmasını sağlayacaktır. Uzun boylu ve özellikle de bacakları uzun olan kişilerde ise hem seksi hem de iddialı bir duruşa işaret eder.

Dizüstü Çizme Kombinleri

Dizüstü Çizme Kombinleri

Fiziksel olarak ölçüleriniz dizüstü çizme kombinlerine uygun ise aslında her şekilde bu botları kullanabilirsiniz. Dizüstü çizme ve Jean kombinleri kişilerin kafasında bir acaba? sorusuna neden olabilir. Jean ve çizme kombinleri günlük ve oldukça sportif bir stili ön plana çıkarır. Hatta çizmenin altından farklı dizüstü çoraplarla da kombin desteklenebilir. Seksi ve şık bir kombin için ise elbise, etek çizme kombinleri tercih edilmelidir. Dizüstü bir çizmenin üzerine giyilecek kıyafete verilen önem kadar, kaban ya da palto seçimleri de önemlidir. Çok uzun, maxi palto modelleri senenin trendleri arasında ama kesinlikle uzun çizmeler ile giyilmemeli. Çok uzun ya da çok kısa montları da tercih etmemelisiniz. Vücudun orantısını yakalamak amaçlı ne uzun ne de çok kısa kabanları giymeniz çok daha hoş bir görünüme neden olacaktır.

Dizüstü Çizme Modelleri Dizüstü Çizme Kombinleri Dizüstü Çizme Kombinleri