Stil Araştırması: Hangi Ünlüye Daha Yakınsın?

Ünlülerin Stilleri

 

Giyinirken vücut şekline uygun seçimler yapmak önemlidir. Balık etli, basenli ya da göbek bölgesinde fazlalık şık olmak için bir engel değildir. Vücut ölçülerine uygun bir stil tercih etmek zaten hem kişiyi olduğundan daha zayıf gösterir, hem de aynı zamanda ciddi anlamda çok daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Balık etliler nasıl giyinmeli? Kısa boylular nasıl giyinmeli? ve benzeri soruların cevaplarını arıyor olabilirsiniz. Bu cevapları ünlülerin stilleri üzerinden yola çıkarak yanıtlayabilirsiniz.

Balık Etli Ünlüler ve Stilleri

 Drew Barrymore tarzı Balık etli ünlüler deyince akla ilk gelen isimlerden birisi de Drew Barrymore. Drew Barrymore tarzı üzerinden yola çıkarak doğru kıyafet arayışınızı tamamlayabilirsiniz. Tabii ki çoğu ünlünün bazı kıyafet seçimleri de yanlış olabiliyor. Bu yanlışlardan uzak durmak ve daha zayıf gözükmek için yapılması gereken seçimlerin başında yüksek bel geliyor. Yüksek bel pantolonlar vücuda toparlayan bir etki gösterecektir. Ayrıca daha zayıf gözükmek için koyu renkler giyinmenin yanı sıra tek renk kıyafet tercih etmek de önemlidir. Kıyafetin kesiminden ziyade renk seçimi daha kilolu ya da daha zayıf gözükmeye neden olabilir. Elbise modellerinde yoğun desenler ya da kemerli seçimler de daha zayıf bir duruş yakalamanızı sağlayabilir.

 Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Mary Kate Ashley Olsen tarzı Kısa boylu kadınlar için çok farklı çeşitlerde giyim önerileri bulunabilir. Olduğundan daha uzun gözükmek için kolay ve pratik yöntemler uygulayabilirsiniz. Tıpkı balık etli kadınlar gibi sizde tek renk giyinebilirsiniz. Kıyafette farklı renk seçimi vücudu kesen ve daha kısa durmasını sağlayan bir etkiyi ortaya çıkarır; fakat tek renk daima hem ince hem de daha uzun bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Tabii ki topuklu ayakkabı da vazgeçilmez bir çözüm yoludur. Topuklu ayakkabı giyerek daha uzun olabileceğiniz gibi yanlış kıyafet kombinleri ile olduğunuzdan da kısa bir görünüm de sergileyebilirsiniz. Yani topuklu ayakkabı giyip uzun gözükeyim derken daha da kısa bir duruş kazanmakta ne yazık ki çok zor değil. Bu yüzden giydiğiniz ayakkabıya uygun giyinmeyi de ihmal etmemelisiniz. Kısa boylu ünlüler arasında yer alan Mary Kate Ashley Olsen kardeşler 1.54 cm boyları ile biliniyor. Mary Kate Ashley Olsen tarzı ile doğru seçimleri kendiniz için örnek alabilir ve olduğunuzdan daha uzun bir duruşa kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Basenli Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kim-Kardashian-tarziBasen problemi genel olarak vücudun yapısı ile alakalı da olabilir. Bunu da problem olarak görmek bakış açısı ile ilgilidir. Vücudunuzun yapısı basenli ise ünlülerin stilleri arayışında size eşlik eden Kim Kardashian. Kim Kardashian basenli ünlüler içerisinde belki de sizinde ilk aklınıza gelen isimlerdendir. Giyim tarzı ile oldukça şık olan Amerikalı magazin yıldızı cesur kıyafetleri ile de adından söz ettirmektedir. Genel bir değerlendirme ile ilham alabileceğiniz bir çizgide olduğundan en azından daha mütevazi ve sade seçimlerini kendinize örnek alabilirsiniz. Önceliğiniz tabii ki de basen bölgenizi daha ince gösterecek kıyafetler olmalı. Bu yüzden de alt bölge için sade kıyafetler seçerken, üst giyimde daima hareketli parçalar kullanmalısınız. Böylelikle tüm dikkati üst tarafa toplayabilirsiniz.

Ünlülerin Tarzları Ünlülerin TarzlarıÜnlülerin Tarzları