SS15 Dekolte Modası

dekolte-modasi-kapak

Yeni sezon trendleri sadece 70’li yıllara yer vermiyor. Yeni fikirler, yeni başlangıçlar da modanın yön bulmasını ve tasarımların şekillenmesini sağlıyor. Geçtiğimiz sezon herkes sırt dekoltesinin ne denli ön plana çıktığını hatırlar. 2015 İlkbahar Yaz trendleri içinde de yine sırt dekoltesi popüler ama tek değil. Pencere dekolteleri, lazer kesimin net ve keskin geçişleri, bel dekoltesi, tek omuz ayrıntıları sezonda baş kaldıra yenilikleri temsil ediyor. 

2015 Trend Stiller

Abiye elbise denildiğinde akla ilk gelen modelin dekolte detayı. Tabii ki bu denli özel bir günde farklı ama bir o kadar da rahat seçimler herkesin merceğinde yer alır. Konu dekolteye gelince kimi cüretkar davranır, kimi ise tamamen çekingen… Peki, ne kadar cüretkar, ne kadar mütevazi bir hal takınmalı?

2015 Trend Stiller

2015 modası biraz sınırları zorlayan ve iddialı olmaya sürükleyen bir akımı başlattı. Öncelikle şeffaflığın önemsendiği, sonrasında minik detayların çığ gibi büyüdüğü bir sezona hazırlıklı olmakta fayda var. Bu faydalı bilgilere derin yırtmaçlar, göğüs dekolteleri de dahil üstelik. Oysa biraz fazla cesur olmanın kime zararı olabilir ki?

2015 trend stiller 2015 trend stiller 2015 trend stiller 2015 trend stiller 2015 trend stiller