Sonbaharın Trendi: Renkli Trençkot Modelleri

 

İnce giysem üşüyorum, kalın giysem terliyorum krizlerine hoş geldiniz. Tüm yurtta etkili bir rüzgar, her yer bulut ve yağmur yağacak mı sorusu var. Havanın kapalı olması ve birden esmesi ile üşüyebilir, biraz yürüseniz üzerinize giydiğiniz paltoyla terleyebilirsiniz. Tüm gün gardrop önünde dikilmekle her yere geç kalma mevsimine girmiş bulunuyoruz. İnce ceketlerle titrediğiniz, kalın ceketleri bunalıp bir kenara fırlattığınız günleri özlemiş miydiniz? Hayır der dediğiniz duyulur gibi…

Trençkot modelleri

Sonbaharın esintisi, güneşi, sıcağı ve yağmurları için en trend ceket seçimi trençkotlardır. Hemen hemen her kıyafete uyum sağlayabildiği gibi spor ve şık bir görünüme sahip olunabilir. Ceket seçimi ile başlayan kargaşa sonbahar da ayakkabı seçimi ile devam eder. Henüz çizmelerin gereksiz görüneceği bir sonbahar akşamında yarım botları giymekten artık çekinmeyin. Güneşli günlerde ayrılamadığınız burnu açık platformlar şıklığınıza eşlik edebilir. Yaza veda ederken pastel tonlara sahip trençkotlar her an yanınıza olacaktır. Pastel tonların kombinasyonu tüm kıyafet seçiminize rahatlıkla uyum sağlayacaktır.

Trençkot modelleri

 

2015 yılının kış aylarında trend stillerin içerisinde buluna beyaz jean modelleri “Kışın beyaz pantolon giyilmez” tabusunu da yıkmaya hazırlanıyor. Beyaz pantolon modelleri ve pastel tonları sahip trençkotunuzla muhteşem bir kombin yapabilirsiniz.

Sarı sonbaharı renklendirmek ve tarzınızı konuşturmak istiyorsanız eğer; pastel pembe, sarı, yeşil, mavi tonları ile renklenmiş trençkot modellerinden bir an önce almalısınız. Bahsedilen renkleri beyaz, krem, kahverengi, siyah renkleri ile kombinleyebilir ve çok hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz.

trenckot-modelleri-6

trenckot-modelleri-5
trenckot-modelleri-4

4 thoughts on “Sonbaharın Trendi: Renkli Trençkot Modelleri

Comments are closed.