Sokakta Pijama Partisi

Sokak modası artık rahatlığın zirve yaptığı noktayı işaret ediyor. Gündüzden geceye doğru ilerleyen kıyafetler artık yataktan sokağa fırlıyor. Sonrasında gündüzden de geceye devam edebilecek durumları da ortaya çıkarmıyor değil. Peki pijama ile sokağa çıkılır mı? Kocaman bir evet cevabı sizi güldürmesin. Pekala çıkılıyor ve hatta özel günlerde bile giyilebiliyor.

Pijama Kombinleri

Yeni sezon trendleri içerisinde jile elbiseler oldukça göz önünde. Gecelikleri jile elbise gibi değerlendirmek de ona keza. Tişört, gömlek, bluzlarla kombinlenebilir. Cesaret gerektirir!

Pijama Kombinleri

Pijama takımlarınızı sadece yatarken giymeyi unutmanın, sokağa da biraz rahatlık kazandırmanın zamanı şimdi. Topuklu ayakkabı kimine göre mecburi.

Pijama Kombinleri

Sadece bir karış topuk ile cesaretlenmiyor tabii ki insan. Pijamanın hakkını vermek isteyenler spor ayakkabılarında da vazgeçemiyor çoğu zaman. Rahat bir gün geçirmek istiyorsanız pantolonunuzun üzerine pijamalarınızla kombin oluşturabilir, beyaz spor ayakkabılarınızla kestirmeden cool bir görünüm kazanabilirsiniz.

Pijama Kombinleri

Pijama giyemem ama özenirim tayfası içerisinde isminiz yazıyor ise hemen umutsuzluğa kapılmayın. Pijamalarınızı bir kenara bırakın ve pijama vari takımları değerlendirin. Düğün dernek ayırmaksızın hemde..

pijama-kombinleri-7

Baharı çiçekle ve evinizdeki konforla kutlamaya kimler hayır der? En azından bir kez düşündükten sonra…

Pijama Kombinleri

Pijama ile sokakta gezinmenin size göre olmadığını düşünüyorsanız hem fikiriz. Çünkü bazen insana rahat batabiliyor..

Pijama Kombinleri Pijama Kombinleri