Sokak Stilleri: Beyaz

beyz-kombinler-kapak

Beyazın saf tonu sokak stilleri arasında geniş bir yer kaplıyor. Trend kombinler de beyaz üzerine beyaz modası, ilkbahar mevsimi ile adından çok söz ettirecek. Ton sür ton seçimleri içinde de kullanılan beyaz ve tonları, şık tarzların ilham kaynağı.

Beyaz Kombin

Trikodan gömleğe, pantolondan bluzlara her yan artık yeni sezonla beraber bembeyaz. İçinizi açan tonu, aydınlığı çağrıştıran etkisi ve masumiyetin sembolü beyaz ile İlkbahara hazır mısın?

beyz-kombinler-3 Her renk ile ayrı bir uyumu bulunan beyaz, farklı ton ayakkabı, çanta seçimleri ile duruluğuna daha çok dikkat çekiyor. Özellikle iki farklı parçadan oluşan kombinler minimalist bir tarzı da ortaya çıkarıyor. Aslında tarzın açıklaması iddiasız bir iddia olarak da yorumlanabiliyor.

beyz-kombinler-4

Bol paça pantolonların, beyaz Jean’lerin eşlik ettiği beyaz kombinler nomcore stilin o sade şıklığına da adeta meydan okuyor. Kıyafetin kadın güzelliğinin önüne geçmesini engellenmesine de destek veriyor üstelik. 2015 Kış trendleri arasında da yer alan beyaz renk, yeni sezonda İlkbahar ve Yaz mevsiminde de yoğun bir şekilde kullanılacağa benziyor.

beyz-kombinler-10Beyaz kombin seçimlerinde farklı tonlarda en çok krem, bej ve pudra renkleri kullanılıyor. Mavi, sarı, siyah gibi baskın tonlar da alternatifler arasında bulunuyor. Beyaz üstüne beyaz akımında lazer kesimin keskin belirginliği ve şeffaflığın transparan görüntüsü de detayları oluşturuyor.

beyz-kombinler-1

Elbise modellerinde de yoğun olarak tercih edilen renklerde yer alan beyaz renk, gürüp ve dantelin muhteşem görüntüsünü de çok iyi bir şekilde yansıtmayı başarıyor. Ayrıcalıklı bir uyumun, eleganlığından yararlanmak için hemen beyaz kombinleri denemeye başlayabilirsin!

beyz-kombinler-elbise beyz-kombinler-6 beyz-kombinler-9