Sokak Modası: Vinil

2017 parlak taraflarını şimdiden sokak modasına seriyor. Vinil kumaş bu kez koltuk kaplamak yerine kombinleri sarıyor. Parlak, iddialı ve bir o kadar çabasız şıklığa davetiye çıkaran vinil kumaşa teslim olmaya ne dersin?

Sokak Modası | Modaviki.com

Kış modası deri detayları bir kenara bırakıp, deri görünümlü sentetik kumaşların hafifliğine bırakıyor kendini. Basit, zahmetsiz kombinlerin ortaya çıkmasına destek olan vinil etek, pantolon ve dış giyim modelleri haliyle doğasından gelen bir iddianın orta yerine atıyor bizi. Tek yerde odaklanan parlak kumaşlar gündelik “ne giysem” sorusunu yanıtlıyor. Nasıl mı? İşte birbirinden farklı vinil kumaşın odak alındığı kombin alternatifleri:

2017 Kış Sokak Modası | Modaviki.com

Bana Biraz Renk Ver

Kışın gri ve solgun havasına kaban modellerinde canlı ve renkli modeller ön plana çıkıyor. Gündelik kombinlere dinamik bir ayrıcalık katacak renkli vinil kabanlarla jean pantolonlarını kombinleyebilirsin.

2017 Kış Sokak Modası | Modaviki.com

Karalar Bağla

Renkli kombinlerin tersine siyahın asil tonuna sığınarak çabasız bir kombin hazırlayabilir ve pek tabii günü şık bir stil gurubunda geçirebilirsin.

2017 Kış Sokak Modası | Modaviki.com

Bir Gömlek Bir Etek

Fırfır ayrıntısını ve gösterişi aynı kombinde derlemeye cesareti olanlar burada mı? Vinil ve kot ikilisini aynı kombinde değerlendirebilirsin.

2017 Kış Sokak Modası | Modaviki.com

Salaş ve Şık

İki zıt iyi bir şekilde bir araya getirildiğinde ne denli uyumlu olduğunu hala şaşkınlıkla izleyenlerden misin? O halde şaşırmayı bir tarafa bırakıp vinil kumaşın derli toplu halini biraz dağıtmaya ne dersin?

2017-kis-sokak-modasi-3

Uzun Kaban

Kaban modellerinde stilinizi vinil kumaşlarla kaplayarak parlatabilir, siyahın şık tarafında ayrıcalıklı kombinler düzenleyebilirsin.

2017-kis-sokak-modasi-9

Parlak Sportif

Şıklığın bir alternatif olduğu gündelik stillerde aranan aslında daha çok sportif bir kombindir. Abartıdan her zaman uzak duruyorsan vinil kumaşlara önyargı ile yaklaşmadan biraz düşünmelisin. Sportif parçalara vurgu yaparak sende vinil pantolon modellerini rahatlıkla kullanabilirsin.

Kombin Meselesi

2017 Kış Sokak Modası | Modaviki.com