Sokak Modası: Süet Ceket

İlkbahar sezonu kendini süetin yumuşak dokusuna bırakıyor. Sokak stilleri ise süet ceket meselesine kafayı fazla takıyor. 

İlkbahar Favorisi

Bahar geldi. Geldi gelmesine ama hava henüz tek parça kıyafetler için serin. Kabanlar ve üst üste giyilen kıyafetler için ise sıcak. Artık ceketlerin zamanı. İnce bir ceket yeterliliği mevzusuna gelmeden hemen önce, deri ceketler ön plana çıkıyor. Tabii bu durumda süet ceketleri bir adım öne atıyor ve kombinler süetin yumuşak yüzüne aldanıyor.

Süet Ceket Kombinleri

Kısa formlu, genellikle kahve ve tonlarında bazen asi bazen ise sportif tarzları ile gündemde olan süet ceket modelleri, her renkle uyum sağlıyor. İster siyahlara büründüğünüz bir gün süeti kahverengi ile değerlendirin, ister jean pantolonunuzu biraz daha şık bir hale getirin. Artık her ne olursa olsun süet ceket olmadan bir gün bile düşünmeyin!

Süet Ceket

Jean on Jean kavramına baharın serin zamanlarında süet ceket ekleyebilir, mavi ve tonlarının üzerindeki asil etkiyi kahve tonları ile yakalayabilirsiniz.

Süet Ceket

Desenin yoğunluğu, bir araya gelmez denilen renkleri bile yumuşatır kimi zaman. Tıpkı kareli sade bir pantolon, siyah kısa bluz ve süet ceket gibi. Camel rengi ile siyahın tonlarını günlük şık kombin arayışı için kullanabilirsiniz.

Süet Ceket

Çabasız şıklık hakikatten çaba sarf etmeden elde ediliyor. Beyaz gömlek, jean pantolon ve süet ceket ile kolaya kaçabilir ama her an her yere de hazırlıklı olabilirsiniz.

Süet Ceket

Çabasız şıklık ile salaş bir görünüm arasında bazen dağlar kadar fark olabilir. Bazen de sadece bir saç modeli iki tarzı birbirinden aleni bir şekilde ayırabilir. Tıpkı tepenizde toplamaktan ziyade birleştirdiğiniz saçlar gibi. Sonuç olarak bu salaşlığı süet ceket bile kurtaramayabilir.

Süet Ceket

Ofis kombinleri üzerindeki ciddi havayı emen bir ceket düşünün. Üstelik pantolonunuzun klasik tavrını bile bir anda değiştiren. Bunun için düşüncenizin tam orta yerine ve kombinlerinize bir adet süet ceket yerleştirmeniz gerekecektir.

Süet Ceket

Erkek modası da bu sezon ilkbahar ile beraber süet ceketlerle kutlanıyor. Cool bir tarz hem sportif olmaktan hem de şık bir stilden geri kalmamaktan geçiyor. Tüm yolun kestirmesi de süet bomber ceket modelleri ile elde edilebiliyor.

Süet Ceket

Süet Ceket

Süet Ceket

One thought on “Sokak Modası: Süet Ceket

Comments are closed.