Oversized Kazaklar

sokak stilleri

Oversized kazaklar kışın belki de en rahat kombinlerini oluşturmaya imkan tanıyor. Bol kazak modelleri ile hem sezonun trendlerinden olan normcore tarzı ön plana çıkarmanız hem de kalem etek kombinleri ile farklı bir stil yakalamanız mümkün. Aslında oversized kazaklar desenleri ile de yıla damgasını vuruyor. Örgülü, baskılı, motifli, sade, rengarenk modelleri ile çok farklı ve çoklu kombinlerinizde günlük hayatınızdaki seçimlerinizi kolaylaştırıyor.

Sokak StilleriOversized kazaklar ile maksi etekleri de kombinleyebilirsiniz. Yaz aylarında maksi etekler oldukça popüler bir seçimi ortaya çıkarmıştı. Kış aylarında da maksi etekler ile hem farklı hem de salaş bir kombin hazırlanabilir. Özellikle işin içine salaş stil kombinleri girdiğinde de oversized kazaklar vazgeçilmez oluyor. Maksi etek ile birleştirilen bir kombinde de adeta bohem bir duruş kazanılabilir.

sokak stilleriŞık bir kombin yapmak istiyorsanız ve salaş bir görünüm çok fazla tarzınız değil ise maksi etekler yerine kalem etek kombinlerini hem günük hayatınızda hem de iş yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık ve sadelik açısından değerlendirilebilecek seçimlerde kalem etekler ile oversized kazaklar sokak stillerinde çoktan yerini almış durumda.

Sokak StilleriOversized kazakların bol kesimi en çok skinny jean modelleri, taytlar ve deri pantolonlarla tercih ediliyor. Ayrıca gömleklerin üzerine giyilen kazaklar da bu kışın modasını yansıtan seçenekler arasında. Kombinlerin süsü olan fötr şapkalar da sokak stilinde kendi havanızı yakalamanız için basit bir yol. İri kolye modelleri ve yaka kolyelerle kombinlere hareket sağlanabilir.Bir de şal ve atkılar kışın değişmeyen modasını yansıtırken aynı zamanda da oversized kazak kombinlerine ekleyebileceğiniz ayrıntılardan.

Sokak stilleriSırada da oversized kazakların üzerine giyilebilecek ceket modelleri var. Öncelikle bu aşamada kalın ve bol bir kazağın üzerine onu kapatacak bir seçim yapmamalısınız. Böyle bir seçim tüm kıyafetinizi de gölgede bırakabilir. Bu yüzden de kısa deri ceket modelleri kazak seçiminiz için en doğru seçimi ortaya çıkarıyor. Zaten bol ve dökümlü bir kazağın üzerine daha da geniş ve kabarık bir mont giymek hareketlerinizi bile kısıtlayabilir. Kış aylarının soğuk ve dondurucu havasına uygun kalın kazaklarınızı biraz özgür bırakmaya ne dersiniz?

Sokak Modası

 

sokak stilleri sokak modası Sokak stilleri sokak stilleri sokak modası