Sokak Modası: Nakışlı Kaban

2017 Kış trendleri ince ince nakış detaylarını sokak modasına işliyor. Nakışlı kaban modelleri ile sadeliğin detaycı tavrı sokaklara taşıyor.

Sokak Modası: Nakışlı Kaban | Modaviki

Nakışlı jean pantolonlar bu sezonun ayrıntısını fısıldarken, bir yandan da kabanların üzerindeki detayları önümüze sermeye başladı. Farklı, bol çeşitli ve çok renkli nakışlar kabanlara çoktan iliştirildi. Sokak stilleri kış ayının gri tavrını bu sezon umursamıyor ve renkli işlemelerle dinamik bir görünümü tetikliyor.

Sokak Modası: Nakışlı Kaban | Modaviki

Dış Giyim Son Nokta

Ne giyersen giy üzerine mutlaka bir kaban alma zamanı şimdi. Bu yüzden hatta pek fazla giydiklerin bile bazen önemli olmuyor. Hava o kadar soğuk ki, kabanın aslında tüm kombinin yerine geçiyor. Tabii ki bu durumda da kaban, mont, pardösü seçimleri de  çok katlı kombinlerin en önemli noktası haline geliyor.

Sokak Modası: Nakışlı Kaban | Modaviki

Kışlık Kombinler

Lahanadan bozma bir halin olabilir. Kat kat giyinmekten tüm hareketlerin kısıtlanmış, kolunu kaldıracak bir vaziyetin doğmaması için elinden geleni yapıyor olabilirsin. Havanın soğuk etkisi adeta bir robot gibi davranmanı da sağlayabilir. Malum Kış tüm bunları sıradan bir monotonlukta önümüze koyuyor ve dileyen kendine lahana, isteyen dolma diyor. Kim ne derse desin kombinler kaban modelleri ile şekilleniyor.

Sokak Modası: Nakışlı Kaban | Modaviki

Nakışlı Kaban Kombinleri

Renkli ve desenli motiflerin öne çıktığı nakışlı kabanları olabildiğince nötr, sade kombinlerle deneyebilirsin. Sade kombinler bu tür detaylı kaban modellerinin daha da ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Üşümemek için giyinmelisin!

Sokak Modası: Nakışlı Kaban | Modaviki