Sokak Modası: Midi Etek Kombinleri

Midi etekler gün geçtikçe popülerliğini arttırarak sokak modası içerisinde farkını ortaya koyuyor. 70’lerden kopamayan günümüz sokak stilleri artık biraz daha geriye doğru adım atıyor. 1040 ve 50’lerin fenomen etek modeli olan midi etek modelleri 2015 sezonunda yeniden tüm feminenliği ile aramızda. Tüm iddiasını boyundan alıyor ve devleşerek düzenlenen kombinlerin starı haline geliyor. Peki midi etekler nasıl kombin ediliyor?

Midi Etek Kombinleri

Midi Etek Kombinleri

50’lerde başlayan, 70’lerde alevlenen, günümüze retro etkisini sağlayan midi etekler nostaljik bir stile de öncülük ediyor. Çiçek desenleri, pilili ve volümlü formları ile çabasz şıklığı yakalamak isteyenler içinse büyük bir ayrıcalık tanıyor. Yüksek bel vurgusuyla feminen bir tarzı oluşturan midi etekler, yaza kocaman bir tebessüm oluşturacak bir merhabayı armağan ediyor!

Eteğinde Çiçek Bahçeleri

İrili ufaklı çiçeklerle baskı uygulanmış etekler sezonun favorilerinde. Çiçeklerin büyülü gösterişini daha da öne çıkarmak için daha sade üstler kullanılabilir. Baskılı etek üzerine sade üstler her zaman daha kolaya kaçmayı da temsil edecektir. Her zaman zor seviyorsanız deseni desenle de harmanlayabilir, farkınızı da aleni bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Riske girmeye değer buluyorsanız tabii…

Sokak modası

10 Yüz Milyon Baloncuk

Puantiye desen çiçekler kadar popüler. Eteğinizde yüz milyon baloncuğa ev sahipliği yapmaya ne dersiniz? Virgülü olmayan noktalar, küçük bir karmaşa, biraz alavere, azcık dalavere ama her daim hoş. Üstelik isterseniz şık, dilerseniz de spor bir görünüm. Bir dilek hakkıyla iki farklı sonuca bile varabilirsiniz.

sokak modası

Pilili Midi Etek

Derin çizgileri aslında köklü tarihini doğrular cinsten. Katlanmış kumaşın pileli diye anılması da olağan bir durum. Pilili eteklerin midi halleri günlük kullanımlar özel bir eleganlıkta katmıyor değil. Gezinirken camekanlarda daima şık bir süliet görmek için üzerinize giymeniz yeterli olacaktır. Pilili formlara sahip etekler genellikle tek renkten oluşur. Tam da bu yüzden hareketi üst tarafta değerlendirmelisiniz. İnce kemerleri belinize dolayıp, bel vurgusunu daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

sokak modası

Volümü Arttır

Volan modası 2015 sezonu ile yine ve yeniden moda. Düzenlenen defilelerde bunu gözlemlemek çok da zor değil. Öne çıkan seçimlerin trend haline dönüşmesi ve yavaş yavaş yayılması ise biraz zaman alıyor. Tam da bu noktada da akıllara volanların volümlü ve gösterişli tavrı geliyor. Göğsünüzü biraz kabartmak, eteğinize biraz hava katmak için bekleme yapmanın bir gereği yok. İşte şimdi tam zamanı!

sokak modası

Midi Etek Kombinleri Midi Etek Kombinleri Midi Etek Kombinleri

Midi Etek Kombinleri Midi Etek Kombinleri Midi Etek Kombinleri