Sokak Modası: Metalik Kombinler

Görür görmez hemen alüminyum folyo çağrışımını aklınızdan atmalı, bu çağrışımı yaptıran dışında tüm metalik yansımalara kucaklaşmaya hazırlanmalısınız!

Yepyeni bir mevsim yeni bir sezon ile tam karşımızda duruyor. 2016 kış modası normcore stilden birazcık uzaklaşırken ne kadar iddialı parça varsa onu yanına çekiyor. Tabii ki de abartı glamcore çerçevesi içerisinde hapsolurken, kombinleri biraz daha hareketlendirecek neşeli parçalar üzerimize geçiveriyor. Bir ışık, biraz aydınlanmayla geliyor. Hani şu bir an olsun alüminyum folyo benzetmesi olanlarla asıl kucaklaşma başlıyor!

Metalik Ayakkabı

Baştan aşağıya sarındığınız herhangi bir kombini düşünün ve altına belkide hiç düşünmediğiniz metalik ayakkabı modelleri arasından seçimler yapın. Aslında metalik ayakkabıları giymek bu kadar kolay. Bu kolaylık sağladığı uyumla, her an ve her yerde ayaklarınızın altına seriliyor. Giymek serbest, giymemek ise adeta bir kayıp olarak değerlendiriliyor.

metalik kombinler

Renge Biraz Aydınlık

Çok renkli bir kombin her zaman için enerjinizi yükseltmeyi sağlar. Çok fazla renkli bir kombin ise karmaşayı… Kendinizi iyi hissediyor ve bu enerjiyi biraz neşeye dökmek istiyorsanız, durup biraz düşündükten sonra karar vermelisiniz. Bunca rengi bir araya getirmekte ısrarcıysanız eğer cesaretinize birazda metalik parçalar eklemeye ne dersiniz? Kürk detayı ile göz dolduran gol metalik bir ceket mesela…

metalik kombinler

Metalik Etek Kombinleri

Pileli etekler gündelik stillerin şık yüzünü açığa çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon kendileri derilere bürünmüş, aslında çok da hoş olmuştu. Yeni sezonda ise çağ atlıyor ve metalik yansımalarla donanıyor. Metalik etekler basit, sade ve düz kazaklarla abartıya az kala ince bir çizgide gelip gidiyor.

metalik kombinler

Çantalara Metalden Pay

İllede metal görünümün ışıltısını kıyafetlerinizde taşımak zorunda değilsiniz. Nötr renklerin zamansız trend haline dönüşmesi, iddialı parçaları da biraz daha göz önüne taşıyor. Tıpkı metalik çanta modellerinin kombinin yıldızı olduğu gibi… Sade kombinleriniz için metalik çantalar kullanabilirsiniz.

metalik kombinler

Pantolonlar Neden Geri Kalsın?

Çanta, etek, ayakkabı derken pantolonlarda bu yansımanın büyüsüne kapılıyor. Metalik pantolonlar da genellikle daha düz ve sade parçalarla kombinleniyor. Sade bir şıklığın çabasız olduğuna ikna edici bir tavır sergilemek için gold rengini siyahla kombinleyebilir ve her an her yere hazırlık bir duruş kazanabilirsiniz.

metalik kombinler

İşte yeniden say baştan; ayakkabı, etek, çanta, ayakkabı derken pantolonları kapsayan metalik döngü aslında her an her yeri sarmaya meyilli. Bu meyili gündelik kombinlere yeni sezonda muhakkak geçirmeli…

metalik kombinler metalik kombinler metalik kombinler

metalik kombinler metalik kombinler