Sokak Modası: Kot Ceket Kombinleri

Bir ‘oh’ çektiren rüzgarlı havaların kurtarıcısının kot ceket olduğunun farkında mısınız? Peki, kot ceket kombinleri ile çok şık bir stil yakalayabileceğinizi biliyor muydunuz? Hep böyle sorular sorar insan mevsim geçişlerinde ve her soru birkaç cevapla kararsızlaşır. Konu da sokak stilleri arayışına geldiğinde bu birkaç cevap çoğalarak büyür. Büyüdükçe devleşen kararsızlık yerini o flu ve çok belli olmayan bir görüntüye bırakarak akıl karıştırır. Ne giysem? sorusu yankılanır hep kafa içinde. Rüzgar eser, ayaz çıkar, insanın gözü doğal olarak ceketlere kayar. Kombin önerileri içerisinde de kot ceket kadar sıvı ve girdiği kaba uyum sağlayanı yoktur. Tüm kombinin adeta tamamlayıcısı oluverir birden bire. Üstelik buna hiçbir topuklu ayakkabı da engel olmaya cüret edemez!

Kot Ceket Kombinleri

Gündüze, geceye, ofise, gezmeye, alışverişe, yürüyüşe her yerde omuzlarınızdan size destek olmaya gelen o müthiş ceket modelleri. Denim kumaşa bürünmüş, mavinin her tonunu bağrına basmış, üstelik beyaz ve siyaha kadar geniş alternatifi olan jean ceketler. Mevsim geçişlerindeki akıllara asılan soru işaretlerini birer birer aydınlatan ve her giyilen kıyafete uyum sağlayan en büyük destekçimiz… Bunca devasal boyuta ulaşan açıklama sonucunda kombin fikirleri için ne denli farklı ve bol seçenekli olduğunu tahmin edebilirsiniz. Bir ceket ve baştan aşağıya farklı 5 kombin, buyurun çeşit çeşit giyin!

Sokak Modası: Kot Ceket Kombinleri

Etek ve Kot Ceket İlişkisi

Basic tarz günden güne her yere sıçrayarak bir tarz haline geldi. Mini etek, basic tişört ve üzerinize aldığını bir kot ceket modeli size sofistik bir hava katacaktır. Eteğin kesimi klasik bile olsa spor bir ayakkabıyla tamamlama fikrine sıcak bakmalısınız. Cool bir stile kim hayır diyebilir?

Sokak Modası: Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzeri Jean Ceket

Yazdan sonbahar mevsimine geçerken elbiselere kolay kolay veda edilmiyor. Yazlık elbiseler sonbaharın serin rüzgarlarına kot ceket modelleri ile kafa tutuyor. Üşümek için artık bir neden yok, kot ceket varsa kombin içinde her an her yere hazır ol!

Sokak Modası: Kot Ceket Kombinleri

Bele Dolanan Ceketler

Uzun bir süredir gömlekler, ceketler bele bağlanıyor. Bu uzun süreç kot ceketleri de bele dolamayı getirip, önümüze koyuyor. Güneş açınca bele düşen ceketler, ayaza karşı hazır bekletiliyor. Ofis stili için kombin önerilerinde bile şıklığın dozunu düşürmüyor. Ofiste jean giyme planını da yeterince karşılayıveriyor.

Sokak Modası: Kot Ceket Kombinleri

Bir Pantolon Bir Ceket Yeter

Elbise, etek, şort derken tabii ki uyum pantolon kombinlerinde de devam ediyor. Siyah bir jean, beyaz bir gömlek ve üzerinize alacağını bir kot ceket sizi gün içinde her yere sürükleyebilir.

Sokak Modası: Kot Ceket Kombinleri

Beyaz Kot Ceket

Mavi, siyah derken beyazın her zaman için ayrı bir yere sahip. Konu pantolona, eteğe, elbiseye ve cekete de gelse durumu değiştirmiyor. Beyaz rengin her zaman için ayrı bir duruşu var. Üstelik hangi tarzın sembolü olduğu da pek fark etmiyor.

Sokak Modası: Kot Ceket Kombinleri

Tulum Üstüne Ceket

Yaz modası tulum rahatlığına herkes aşina olmuştur. Biraz rüzgar esti diye bu rahatlıktan vazgeçmek olmaz. Tulum kombinine ek bir kot ceket tüm serinliğe iyi gelecek!

Sokak Modası: Kot Ceket Kombinleri

Oversized Denim Ceket

Biraz büyük beden alışkanlığı kimseye zarar vermez. Hele bu büyüklük kot ceketler üzerinde ise her kombine farklı bir salaşlık katar. Maskülen bir tarz her daim aradığınız havaya sahipse, artık büyük beden kot ceket modellerini omuzlarınıza değdirmenin vakti geldi çattı!