Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Yaz sıcağında tişört ne anlama geliyorsa, kış soğunda da kazak anlam kazanıyor! Mevsim kış soğuna doğru yolculuğa başladığı zaman, kazaklarda da peşi sıra meydana çıkmaya başlıyor. Sokak modası bu sezon biraz salaş, biraz şık, az biraz geniş, ufak bir kesim için de göbekleri açtırıyor. Genel olarak kazak kombinleri aranıp tarandığında; rahat, bol kesimli modeller ön plana çıkıyor. Bir yol uzanıyor önümüzde, geniş kazak yolu ve bir manevra göbekleri açıyorken bir yol ayrımı boğazları örtüyor.

Sokak Modası

Kazak Kombinleri

Günlük, sıradan hatta monoton denilecek düzeyde ama bir o kadar cool ve elegan olmaya hazır olun! Tüm bu sıralanan sıfatları kat kat üzerinize geçirip, katlanan şıklığa doğru ilerleyin. Hafif salaş, azcık basit ama her daim çabasız şıklık arayışını kazak kombinleri ile değerlendirin. Efor kaybetmeden, basit düşünerek ve hızlı karar vererek şık olmak için detaylara odaklanmak yeterli. Ufak bir topuk, ufak detaylar, kat kat görünüm, katlandıkça artan şık stillere uzanan bir çekim gücüne teslim olmanın tam vakti!

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Her Kombine Gri Kazak

Sonbahar beyaz pantolon kombinleri için gri kazaklarınızı hazırlayın. Bol, geniş ve boğazlı kazak modelleri beyaz pantolon üzerinde oldukça şık bir tarz kazandırıyor. Toprak tonlarındaki kemer detayı ise tüm şıklığı tamamlayıp, kalınlaşan bel görünümüne çare oluyor.

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Boyfriend Listesi

Boyfriend gömlek, boyfriend jean ve şimdi de bu listeye oversized kazak modelleri ekleniyor. Gündelik kombin önerileri için bu tanıma yeni bir aşk hikayesi daha katılıyor. Bu denli bol, dökümlü ve salaş tarz beni aşar diyorsanız eğer stiletto ayakkabı ayrıntısına dikkat çekebilirsiniz.

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Etek Kazak Uyumu

Bu senenin modası etek üstü kazak! Ofis stilleri için de uyumlu olan etek kazak kombinleri, kalem etek modellerini öne çıkarıyor. Günlük stillere ise kloş kesimler sevimlilik kazandırıyor. Şık bir stil için ise midi etek ve balıkçı yaka her yere uyum sağlayabiliyor.

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Basic Tarz

İşte normcore açılımının kazak versiyonu!Soğuk günlerde kazak kombinlerinizin içerisine uzun sweatshirtlerinizi giyebilir ve basit bir şıklığı ön plana çıkarabilirsiniz. Kat kat giyinmek beden ölçüsünü kalınlaştırdığı için dar pantolonlara öncelik verebilirsiniz.

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Kürk Detayı

Lks ve şık bir görünümün tamamlayıcısı imitasyon kürkler bu sezon boğazları sarmalıyor. Gündelik ve basit tarzınıza biraz lüks katmak için kürklerle sarmalanın!

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Kışlık Militer

Military tarz kış ayazında da pusuya yatmış hazır bekliyor!Haki tonları, gri ve tonları ile haşır neşir oluyor. Yeşili biraz nötrleştirin ve kamuflaj deseni gri kazaklarla deneyin!

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Anne pantlonu, geniş ve dökümlü kazak, spor ayakkabı gündelik, basit ama bir o kadar sade bir duruşla 90’lı yıllara selamlar olsun! Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Kalem eteğin sıkıcı havasını alan boğazlı geniş kazaklara öpücükler!

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Tepeden tırnağa siyah ve asi bir havayı es geçmeyin!

Sokak Modası: Kazak Kombinleri

Sokak Modası: Kazak Kombinleri