Sokak Modası: Fular Bağlamaları

Tehdit büyük! Eşarp ve fularlar boğazımızı sıkmaya geliyor. Direnen kesimin stili çıplak kalıyor!

Bohem akımı ile beraber birçok nostalji günlük kombinlere sızdı. Bu adeta bir bohem fırtınası yarattı ve bu fırtınaya kapılmayan neredeyse kalmadı. Kimi baştan ayak uydurdu bırakıverdi kendini, kimin gözü değdi, kiminin ise kolu çarptı. En nihayetinde herkes boheme bir yerlerden kendini bıraktı.

Şimdi gözünüzde bir aksesuar canlandırın; kimi büyük bir samimiyetle beline doluyor, kimi başının üzerine çıkarıyor, kiminin koluna giriyor ve kimide boynunda besliyor… Hayal bu ya hepsine de aynı ismi takın ve yüksek sesle fular deyin…

Bu senenin modası: Sokak stili

Boğazlar Düğüm Düğüm

Sonbahar mevsimi ile beraber fularlar piyasaya çıktı. Renkli, desenli fular modelleri artık tüm kombinler için tamamlayıcı bir rolde. Ilık havayı uğurlarken boğazlar düğüm düğüm oluyor ve renkli seçimlerle günlük kombinler hareketleniyor. Üstelik bu hareket oldukça kolay kazanılıyor. Fularlar katlanıyor, ortalayıp boyuna sarılıyor ve düğümler atılıyor.

fular bağlama yöntemleri

At Omzuna

Fular bağlamak yerine artık fular sarkıtmak diye bir şeyde var. Fulara düğüm atmak yerine boyna asılıp öylece bırakılıyor. Çabuk sıkılan bir yapınız var ise düğümlerle boğazınızı sıkmak yerine boynunuzu askı yapın ve rengarenk fularları boynunuza asın.

fular bağlama yöntemleri

Sar Çantana

Sabahları serin olan hava biraz güneş alınca bunaltıcı bir hale geliyor ve batmaya yakın kendini bir anda soğutuyor. İşte bu kısma da ayak uydurmak insanı bir hayli zorluyor. Bu zorlanma da yaratıcılığı arttırıyor. Sabah boynunuzu sardığınız fuları, öğle saatlerinde çantanıza aksesuar yapabilirsiniz.

fular bağlama yöntemleri

Tut Boğazını 

Sezon trendleri malum, balıkçı yakaları da çoktan içine aldı. Fular modellerinin ön plana çıkmasıyla bu trendi havalar soğusa da ertelemek isteyebilirsiniz; fakat buna hiç gerek yok. Boğazlı kazak giymeniz fular takmak için bir engel değil. Biraz abartı olarak değerlendirebilirsiniz, sonuç tartışmaya açık bırakılmıştır…

fular bağlama yöntemleri

Belindeki Kemer Olsun

Renkler farklı yansımaları da beraberinde getirir ve bu da hayata daha fazla enerji verir. Bu sene moda olan kemerler yanında fularlara da yer açıyor. Bu açılma hayata renk, renkte hayata farklı yansımalarla geri dönüyor. Abartıdan uzak kalmak umuduyla…

fular bağlama yöntemleri

Kolye Niyetine

Fularlar kolyeye dönüşüyor. Aksesuar rüzgarına kapılan payına düşeni alıyor. Düğümler sıkı, boğazlar açık, kimine göre süs, kimine göre ise hiçbir anlam ifade etmiyor.

fular bağlama yöntemleri

Bir fular ve birden ayrı kullanımı ile bambaşka bir görünüme kavuşuyor. Sade bir tişört üzerine kullanıldığında renk katan ayrıntı birden kombinin en göz alıcı detayına dönüşüyor. Bazen de sade bir elbise iddiasını artıyor. Yani kısacası sokak stilleri fular modelleri ile yeni sezonda çevresini renklere buluyor.

fular bağlama yöntemleri fular bağlama yöntemleri fular bağlama yöntemleri fular bağlama yöntemleri fular bağlama yöntemleri fular bağlama yöntemleri