Sokak Modası: Detaylar Detaylar

Desenler, detaylar, ayrıntılar yani birkaç teferruat ne kadar mühim olabilir ki? Odak noktası bile olabilir… Hele ki dikkat çekiyorsa eğer tüm kombini baştan aşağıya değiştirebilir. Yani kısacası hafife almamak gerekiyor o minik ama içine girdikçe dağ gibi büyüyen teferruatları.

2015 Modası Detayları

Öncelikle sonbahardan kışa doğru geçen, ilkbahar ve yaz mevsimlerine yayılan bir trend var; biker tarz. Daha önce bahsettiğim ve başlık olarak değerlendirdiğim biker stiller artık sokak modasında kendi cumhuriyetlerini ilan ettiler. Ceketlerden taytlara, pantolonlara ve hatta kazaklara kadar yayılan fermuar çılgınlığı değerlendirmeye değer bir ayrıcalık taşıyor!

Fermuar Modası

 

Çoklu Noktalar: Puantiye

Puantiye deseni geniş bir alana yayıldı. Etekler, elbiseler, pantolonlar ve sıra dışı ayakkabılarda puantiyeye rastlamak şaşırtmasın sizi. Çoklu noktalar, daireye ve oradan da kara deliklere kadar büyüyen geniş bir ağı kapsıyor artık içerisinde. Kullanımı kolay, stillere spor bir tarzı kavuşturan cici mi cici bir seçimi beraberinde getiriyor.

Sokak Modası

 

Leopar Kombinler

Zordur leoparı kullanmak derler hep dimi? Unutun gitsin! Her an, her şeyle, her renkle, her yerde leopar kullanılabiliyor artık. Tonlarda, kombinlerde, renklerde ve desenlerde artık takılma yapmayın; ilerleyin, daima ileriye! Doğadan renklerin ve desenlerin modası 2016 yılında yayılmadan siz bu trendi yaz sezonunda da kullanın. Stilinize hareket, tarzınıza asalet gelsin!

Leopar Kombinler

 

Sivri Burun Babetler

Ayakkabıda uzun bir süredir sessizliğini koruyan sivri burun artık yeniden aramızda; hem de sokak modasında! Hemen itiraz etmeyin. Öyle iğne gibi sivrilen ayakkabılar değil bunlar. Sokak stillerine şıklık katacak bir düzeyde bu sivri uçlar. Yumuşak bir dikensi tavrın her zaman için bir şansı vardır; ne dersiniz?

Ayakkabı Modası

 

Sokak Modası sokak-trendleri- Sokak Modası Sokak Modası Sokak Modası Sokak Modası