Sokak Modası: Desenli Pantolon

Sıradan, klasik ve tüm kot pantolonlarını dolabınızın en ücra köşesine kaldırın. Stilinize biraz renk, biraz hareket ve mutlaka pantolonlara desen katmaya hazırlanın!

Kışlık Pantolon Kombinleri | Modaviki

Artık kısa paça kış mevsimini de ele geçiriyor. Bacakları acımadan kesen kısa paçalı pantolonlara bir de bu sezon desenler ekleniyor. Soğuk havanın etkisi ile mutlaka kombinlerde çizme modelleri eşlik ediyor.

Kışlık Pantolon Kombinleri | Modaviki

Hava şartları ne olursa olsun zamansız stillerin en büyük arayışı çaba sarf edilmeden elde edilen şıklık. Konu desenli pantolon modellerine geldiğinde bu arayış aslında kendiliğinde çözüme ulaşıyor. Desenleri en güzel pastel tonlar yatıştırıyor.

Kışlık Pantolon Kombinleri | Modaviki

Aslında bu sezon çaba sarf edilmeden kazanılan şıklık kadar, sportif ama cool tavırlarda ön planda. Bir kazağın sportif tavrı desenli pantolonlarla birleşince ve şişme montlar da kombine eklenince tüm düğüm çözülüyor.

Gri, solgun ve soğuk havayı yumuşatmak bu sezonda pastel renklere kalıyor. Pastelin yumuşak etkisinin ön plana çıkarmak içinde nötr tonlar kullanılıyor.

Yılan derisi görünümü ayakkabı ve çantaları ele geçirdi. Siyahın kahverengi ile dansına hazırlıklı olmalı, gri yoğunluklu desenli pantolonları da unutmamalıyız.