Deri Kloş Etekler

Deri Kloş Etek KombinleriKloş etek modelleri 2014 İlkbahar Yaz modasında öne çıkan trendler arasında değerlendirildi. 2014 / 2015 Sonbahar Kış sokak modası içerisinde ise kloş etekler deri kumaşla buluşuyor. Deri kloş etek kombinleri ile hem günlük hem de daha klasik bir duruş rahatlıkla sağlanabiliyor.
Deri Kloş Etek KombinleriKloş deri etek modellerinde sadece siyah değil kırmızı alternatifi trendler arasında ön sıralarda. Kloş etek ayrıntısında boy detayı ise mini ve midi şeklinde ikiye ayrılıyor. Mini deri kloş etek kombinleri daha çok kazaklarla kombin edilirken, midi etek modellerde daha klasik bir görünümü gömlek modelleri ile kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Deri Kloş Etek KombinleriDeri Kloş Etek Kimlere Yakışır? Nasıl Kombinlenir?

Deri kloş etekler ile kombin yaparken çok fazla zorlanılmıyor. Kazak, gömlek, bluz, crop tops seçenekleri ile çok muhteşem bir tarz yaratılabilir. Kloş etek modelleri kimlere yakışır? sorusunda ikilemde kalmak çok normal. Öncelikle bu etek modeller iki farklı boyda inceleniyor. Kısa boylu veya bacak boyu kısa bayanlar mini kloş etek modelleri arasından seçimler yapabilirken, boy sıkıntısı çekmeyen hanımlar için de midi kloş etek modelleri arasından tercih yapılabilir. Basen bölgesinde problem yaşayalar da yine bu etek modellerini rahatlıkla giyebilirler. Kesim olarak bol ve geniş olan yapısı sayesinde basen ve kalçadaki fazlalıklar gizlenebilir. Bu sonuçtan da anlaşıldığı gibi daha ince görünmek isteyenlerde bu kombinleri kullanabilir.

Deri kloş etek kombinleri Deri Kloş etek Kombinleri Deri Kloş etek Kombinlerideri-klos-etek-modelleri deri-klos-etek-modelleri deri-klos-etek-modelleri deri-klos-etek-modelleri