Sokak Modası: Canlı Renkler

Güneşin sıcak taraflarında kavrulmaya geri sayım başladı. Gölgenin arandığı günler gelmeden renklere kavuşmanın zamanı geldi çattı! Baharın o doğadan aldığı muhteşem tonları kombinlere bulamak, kapalı ve yağmurlu günlerin karanlık taraflarıyla inatlaşmak gerek.
Sade renkleri biraz rafa kaldırmaya ne dersiniz? Zıt renk denildiğinde siyah beyaz kombinlerden de uzaklaşmak kaydıyla tabii ki. Tek düzeliği bir kenara atın ve daha farklı bir pencereden bakarak güne başlayın!

İlkbahar Trend Sokak Stilleri

Kobalt Mavisi Kombinler

Yaz trendlerine uzaktan bakıldığında mint yeşilinin ününü duymayan kalmamıştır. İnsan yağmurlarla yüzleşince midir, nedir birden İlkbahar trendlerine geri adım atıyor. O kadar açılmaya gerek yok dercesine kobalt mavisi kombinler popüler bir şekilde anılmaya başlandı; fakat bu sefer tepeden tırnağa değil. En az birbirinden çok farklı iki rengin kombinasyonuyla beraber, stiller hareket kazanıyor. Hatta bu iki sayısı az geldiğinde üçüncü ayrı bir renk çıkageliyor. Üstüne üslük kimsenin dört farklı renkten oluşan bir kombin için abartı söylemini dillendirmeye de niyeti yok!

İlkbahar Trend Sokak Stilleri

Sarı Büyü

Güneşin o kavurucu halleri özlenmiş olacak ki her bir tarafta sarı tonları boy gösteriyor. Neondan bozma, pastel renkten ayrılma tabirinin yakıştığı sarı tonları tek başına bile apayrı bir gizemin büyülü taraflarını andırıyor. Neon sarı ise biraz daha sıcakların bastırdığı dönemde düşünülebilir. Özellikle bir zıtlık olacaksa pastel tonları ile muhteşem bir uyumsuz ama bir o kadar da iddialı kombinler ortaya çıkarılabilir.

İlkbahar Trend Sokak Stilleri

 

Kırmızının Enerjisi

Baştan aşağıya kırmızıya bürünmek iddialı tarz sahiplerinin sokak modası içerisinde iddialı tarz sahiplerinin tercihlerinden. Canlı bir kombin hazırlamak içinse ikinci bir renk olmazsa olmaz bir hal alıyor. Kırmızı beyaz ve siyah uyumu monoton bir karar olabilir. Kırmızı ve mor uyumu ise çok hoş bir stilin karşılığı olabilecek seviyede.

İlkbahar Trend Sokak Stilleri

Geriye Kalanlar

Canlı renklerle, bir başka hareketliliği kombinlemeyi bir bahar şenliği olarak kabul edebilirsiniz; fakat bu durum sadece ilkbahar için geçerli olmayacak. Araya sıcak aylar girse de bu renklerin uyumsuz ahengini sonbaharda da bolca sokak stillerinde göreceğiz. Tabii bir de başlıktan da anlaşıldığı gibi geride olanlar var. Bu geri tanımının altında yatan aslında popülerliği daha düşük olan değil. Biraz daha zaman sonra karşımıza çıkacak olanları bahsediyor. Sulu boya etkisinin pastel görünümünü mesela. Birden farklı rengin daha yumuşak bir geçişi de denebilir aslında…

İlkbahar Trend Sokak Stilleri İlkbahar Trend Sokak Stilleri İlkbahar Trend Sokak Stilleri