Sokak Modası: Bugün Ne Giysem?

Kışın sert yüzü sokak modası için farklı, renkli, şık ama kullanışlı parçalara dikkat çekiyor. Fırfır detayların ön plana çıktığı kazaklar, kolların geniş ve kabarık kesimleri 2017 trendler listesinde başı çekiyor. Tabii bir de zamansız modanın hakimi jean pantolonun ofis için biçilmiş hallerinin ilk göze çarptığı, pastel tonların aslında kışın kasvetine iyi geldiği, etek ve elbisenin popülerliğinin hava şartlarına rağmen yitirmediği gerçeği de değişmiyor. Sokağın modası dile geliyor ve kafamıza bir adet soru işareti asıyor: Sahi, bugün ne giysem?

Grinin Birkaç Tonu

2017 kış modası için gri ve tonları yine, yeniden hakimiyetlerini ilan etti. Özellikle söz konusu jean ve kazak olunca farklı tonları ile kombinlere sızıyor. Siyah ve beyaz ile dansı ise şıklığın dozunu birkaç seviye arttırıyor. Sezonun modası olan fırfır detayını etek, kazak ve gömleklerle kombine ekleyebilir, hareketli ve şık bir stil elde edebilirsiniz.

Sokak Modası: Bugün Ne Giysem? | Modaviki

Pastel Tonları Hafife Alma 

Klasik düz, hareketli desenli tüm parçaları bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Şimdi tüm pastel tonları düşünün. Pastelin yumuşak etkisini gündelik kombinlerde şık bir stil ortaya çıkarmak için tercih edin. Pembeye biraz mavi, maviye ise mutlaka pembe katın.

Sokak Modası: Bugün Ne Giysem? | Modaviki

Salopet Elbise Kombinleri

Yazdan kalma alışkanlıklara kadifeler çoktan yetişti. Kadife salopet elbiseler şimdi soğukla baş edebiliyor. Pinafore, önlük elbise gibi isimlerle de anılan modelleri sportif bir kombine çevirmekte mümkün, çabasız şık bir duruma döndürmekte. Bu iki seçenek tamamen ayakkabı modeli ile şekillenebiliyor. Her iki seçenekte çabasız cool bir tarzı üzerimize geçiriyor.

Sokak Modası: Bugün Ne Giysem? | Modaviki

 

Ofiste Jean Giymenin Yolları

Kombin önerilerinde bir efsane olan ofiste jean giymenin yolları, aslında kot pantolonları şık parçalarla tamamlamaktan geçiyor. Kot kumaşın bacaklarımızı sardığı her kombine bir adet gömlek, bir çift topuklu ayakkabı tüm olayı çözüyor. Klasik pantolonlardan sıkıldıysanız, ayaklarınızı olmasa da topuklarınızı yerden kesmeye alışmalısınız.

Sokak Modası: Bugün Ne Giysem? | Modaviki

Her güne yeni bir ne giysem sorusu kafaları doldururken, gardroplar dolup dolup boşalıyor. Bu yüzden de gözler indirimleri arıyor tarıyor durmadan. İşte bu devrede de trendyol imdadımıza koşuyor. Akıllı alışveriş devrini sokak modasına taşırken, hem avantajlı fiyatlardan yararlanıyor, hem de sorulara yanıt bulabiliyoruz. Peki siz bugün ne giyiyorsunuz?

2 thoughts on “Sokak Modası: Bugün Ne Giysem?

  1. ben bu postu çok sevdim, arada böyle kombinler yapsanız şahane olur. bir de yeni trendleri nasıl uygulayacağım konusunda yol göstermeniz süper olur :)

    1. Merhaba İpek

      Yorumun için çok teşekkür ederim. Tabii ki trendlerle alakalı kombin önerisi güzel fikir!

      Sevgiler

Comments are closed.