Sokak Modası: Bol Pantolon

Rahatlık sokak modası 2016 yaz trendleri sıralamasının ilk maddesi. Cool bir görünüm listenin denklemi. Hem rahat hem cool olma durumu ise çabasız şıklığın formülünün gizemli hali. Pantolon kombinleri ile tüm bu gizemi üzerinizde afiyetli bir hale sokuyor, sokak modası bollaşıyor!

Bol Pantolon Kombinleri

Kumaşlar hiç olmadığı kadar hafif bir şekilde bacaklarımıza dolanırken, etek modellerini kıskandıran durumlar gündelik kombin alternatiflerine girdi bile. Bol pantolonlardan bahsediyorum. Üzerinize her şeyi tercih edebileceğiniz, renkli, bazen hiç olmadığı kadar karma desenli, kimi zaman ise en minimal hali ile bol pantolon modelleri rutin koşuşturmalarda insanı hafifletiyor. Üstelik bu hafif durum en ağır şıklığı da kolaylıkla kazanmayı sağlıyor. Yaz gelmeden trendleri en fresh şekilde üzerimize sızmaya başlıyor bile işte.

Geçtiğimiz sezon bohem pantolon olarak karşılaştığımız, geçmişten bildiğimiz, tanıdık, samimi bol pantolonlar yeni görünümleri ile albenisine vazgeçilmezlik katıyor. Düz renkleri ile sade bir iddiayı, desenleri ile dinamik ve hareketliliği, renkli blokları ile dingillik katıyor kombinlere. Kombinler gündüzü geceye bağlarken, rahatlığı ile neredeyse yatağa bile sızmayı gözüne kestirecek cesareti buluyor.

Sokak Modası: Bol Pantolon
Berr-in 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Desen Zamanı

Tüm uyumlu renkleri unutun. 2016 Yaz modası uyumsuzluğu seviyor. Sıcak renklerle, soğuk renkleri bir arada kullanarak tüm bu zıtlığı değerlendirebilirsiniz. Tabii kombini değerli hale getirmeyi bol pantolonlara öncelik tanıyarak vermelisiniz.

Sokak Modası: Bol Pantolon

Şeker Gibi Bir Şıklık

Zarif bir duruşu ön plana çıkarmak için tek yapmanız gereken pastel tonlara ağırlık vermek. Aynı renkle alt üst olmaktansa, benzer tonlarla ve tabii ki bol pantolonla pek tabii şık olabilirsiniz.

Sokak Modası: Bol Pantolon

Yaşasın Sadelik 

Yaz aylarının neşesine zıt renklerin sade tonlarını serpiştirerek minimal bir şıklık ekleyebilirsiniz. Bol pantolon kombinleri düzenlerken basic üstlere şans verin. Bir kemerle gündüzü geceye bağlayın.

Sokak Modası: Bol Pantolon

İllaki Yüksek Bel

Bol pantolonlar klasik, sportif ve her tarza yüksek bel kesimini biraz daha zorunlu kılıyor. Bu tavır daha uzun bir bacak boyu, daha ince kıvrımlı bel desteğini sağlıyor. Kimi zaman kombinin star parçası haline gelen pantolonlar, kimi zaman ise bunu üst parçaya bırakarak centilmenliğini de konuşturuyor.

Sokak Modası: Bol Pantolon

Bu Yaz Sarı

Limon sarısı 2016 yaz mevsiminin en çok göz alan renkleri arasında. Pastel tonlar ile hoş bir uyum sağlayan sarı tonlarını üzerinize bulamalı, bol pantolonsuz asla dışarı adım adım atmamalısınız. En azından bir süre.

Sokak Modası: Bol Pantolon

Sokak Modası: Bol Pantolon