Sokak Modası: Bohem Şıklık

Özgür, bağımsız bir stildir bohem. Öyle kalıba sokulan, tekdüzeliği de yoktur. Rutin ve monotonluk ise hem uzak hem de sıkıcıdır onun için. Söz konu olarak bohem tarzı işaret ediyorsa eğer rahatlık her zaman için vazgeçilmezdir. Şık bir stil arayışı gündeme geldiyse bile hemde… Sıradan bir günü bohem tarz ışığında, üstelik de şık bir duruşla değerlendirmek sanıldığı kadar zor ve zorlu bir seçim değildir. Bohem şıklık son zamanların aslında herkese hem hitap eden, hem de her yere hazırlıklı olmanın karşılığını veren bir seçimi beraberinde getirir. Kolay kolay da gitmeye meyilli değildir…

Bohem Elbiselerin Şık Öyküsü

Bir varmış hep varmış ve iyi ki de varmış diye başlayan bir öykü duymadıysanız eğer kulaklarınızı iyice açmalısınız. Bohem elbiseler salaş yapıları kadar şık bir stili de armağan etmek için hazırlar çünkü. İşte tam da bu yüzden dillere destan ve masal tadında bir stili de armağan etmek için var gibiler. Hatta bu öyle bir var oluş ki sanki sırf gardırobunuzun eksiği onlarmış da, şimdi tamamlanmış hissiyatı taşıyorlar. Hem gündüz hem de gece, her an her yere hazır bir şekilde üstünüze konmayı bekliyorlar.

Bohem Elbise

Ofis Kombinlere Bohem Şıklık

Yaz demek tatil demek; fakat iş hayatı da ne yazık ki mevsimsel değişime uğramıyor. Hep tatil olsaydı belki bu kadar sevilmezdi kim bilir? Belki de yine de sevilirdi. Evet tatil zamanı sürekli olsaydı da sevilirdi kabul diyorum. Konuyu çalışmaya ve ofis şıklığına tatilden nasıl bağlayacağımı bilmiyorum sadece… Yaz, sıcak hava derken ofis şıklığına uyumlu rahatlığı bohem şıklığı yeterince karşılıyor. Etnik desenleri şortlara döküldüğü, şifon gömleklerin üzerine konduğu ve ince bir kemerin hep zarif durduğu kombinlerden bahsediyorum.

Bohem kombinler

Gündüzden Geceye Şık Bohem

Sabahtan akşama ve hatta geceye kadar durmaksızın bir planınız varsa ve hala rahat olmanın peşindeyseniz eğer boheme başvuru yapmalısınız. Şık ama rahat, salaş ama zarif bohem gündüzden geceye doğru bol paça pantolon ve zarif kısa bluz kombinlerini aklınızın bir köşesine ve hatta her köşesine asmak için hazır!

Bohem Şıklık

Lüks Bohem Tarza Alışın!

Bohemin o özgür ruhun temsilcisi olduğu gerçeği, günümüz modernliğine katıp biraz zengin bir görünümle lükse adım atmasına şaşırmayın, alışın! Hatta boheme bulanıp, hayata karışın…

Bohem Şık Kombinler Bohem Şık Kombinler Bohem Şık Kombinler

Bohem Şık Kombinler