Sokak Modası: Baharlık Elbise

Soğuk, kasvetli, gri havaya veda etmenin zamanı geldi. Kat kat giyinmekten, lahanaya dönüşmekten kurtulduğumuz günleri de beraberinde getirdi. Güneşli günlerle beraber, sıcaklığın bir nebze iyi olması bizi baharlık elbise modellerine alıp sürüklüyor. Tek parça rahatlığına, ince ceketlerle geçiştirilmiş kombin ferahlığına hazır mısınız? O zaman başlayalım!

Baharlık Elbise

Uzun kollu,desenli, kot kumaşlar her güne sıçrıyor. Kombin derdi ise bir es vererek bize rahat bir nefes aldırıyor. İnce ceketlerin her elbise modeline ayrı bir model gibi hissettirmesi ise pekala. Şimdi baharı kucaklamanın, tek parça ile günü kurtarmanın zamanı. Tadını çıkarmalı!

Baharlık Elbise

1- Mutlaka bir mini kot elbise

Şık ama sportif, cool ve zamansız, çabasız bir stil arayışı kot elbiselerle çözülüyor. Aranan, taranan her ne varsa aynı elbise odağında toplanıyor. Basit bir kombin gündüzden geceye doğru uzuyor. Detaysız, yalın, sade bir şekilde değerlendirebileceğin uzun kollu elbiseler için zaman kısıtlı. Elini çabuk tut!

Baharlık Elbise

2- Çizgiyi çek

Baharın yaz ayını müjdeleyen temiz havası çizgili kombinleri de kabuğundan çıkarıyor. Çizgili elbiseler bu bahar yine sportif ve cool tavrı ile gündeme geliyor. Beyaz spor ayakkabı ve kot ceketini unutma!

Baharlık Elbise

3- Yine gömlek elbise

İki sezondur malum gömlek elbiseler herkesin dolabında ve üzerinde. Bu bahar elbise durumları gömlek elbise konusunda biraz uzuyor. Uzun gömlek elbiseler çizgili görünümü ile sportifliği vurgulasa da zarif bir duruşu da keskin bir hale getiriyor. Pastel tonlara şans tanı.

Baharlık Elbise

4- Biraz sıcak biraz soğuk

Arada kalmaktan bahsetmiyorum. Ilık bir hava hem sıcağı hem de soğuğu hissettirir. Tıpkı sıcak ve soğuk renkleri dengeli kombinlemek gibi. Karpuz kol detayını sakın denemekten geri kalma, özellikle baharlık elbise modellerinde…