Sokak Modası: Anvelop

70’ler rüzgarı bu sefer anvelop kasırgasını bahşediyor. Elbiselerden eteklere, bluzlardan bikinilere kadar genişleyen ve tulumları da es geçmeyen bir akım akın akın sürüklüyor sokak stillerini. Artık sokak modası tercihini anvelop kesimden yana kullanıyor. Her ana, her yere, herkese bulaşıyor anvelop. Aslında iyi de ediyor vezirde ve hatta rezil de… Şık ve sportif, elegan ve salaş, çabasız ve rüküş ikilemlerine yenileri ekleniyor yeni sezonda.

Her Ana Bir Anvelop Elbise

Her sene hortlayan hatta ortadan aslında hiç kaybolmayan anvelop elbiseler yine sokaklarda. Gardıropların tek eskimeyen, sürekli olarak yerinde sayan elbiseleri… 70’lerin eskimeyen, kadınsı ve seksi görünümün aranan yüzü. Önümüzdeki yıllarda da yine popülerliğini kaybetmeden yoluna devam edecek ve hiçbir dolaptan eksilmeyecek gibi duruyor.

Anvelop Elbise

Kimler Giysin?
Anvelop elbise modelleri bel ve karın bölgesindeki fazlalıkları ortadan kaybeder. Daha ince bir bel vurgusunu istendiği dozda karşılar. Adeta bir sihrin ortasında kalır, üstünüzden çıkardığınızda da gerçekle tekrar yüzleşirsiniz. Bu yüzden eğer şikayetiniz bel ve karın bölgenizdeki fazla katmanlar ise anvelop elbiseyle yatıp, anvelop elbise modelleri ile kalkabilirsiniz. 

Dökümlü Anvelop Bluz

Sokak modası büyük bir yer açtığı anvelop kesime yeni sezonla birlikte gömlekleri, bluzları ekliyor. Her kombinasyona ayrı bir anvelop bluz veya gömlek vari modeller eşlik ediyor. Herkesin dilinden düşmeyen çabasız şık olma dürtüsü de farklı alternatiflerle karşılanıyor.

Anvelop Bluz

Kimler Giysin?

Her vücut şekline hitap edebilen anvelop bluzlar, iri bir üst beden görüntüsü için birebirdir. Büyük ve geniş bedeninizi dökümlü yapısıyla başarılı bir şekilde gizler. Hatta sadece bunun için anvelop bluzları tercih ediyorsanız eğer dikey çizgili desenlere öncelik tanımalısınız. 

Bir Efsaneydi Anvelop Etek

Rahatlık desen onda, salaş ama bir o kadar da seksi görünümün birebir yansıması da var ayrıca, üzerine de sportif bir tarzın desteği de eklendi mi işlem tamam! Anvelop etekler her telden biraz üzerine serpiştirmiş gibi. İşine gelirse iyi, işine gelmezse de basit bir görünümün ta kendisi. Bu kısımda da üzerindeki tehlikenin ne kadar cezbedici olduğu gerçeği gündeme geliyor.

Anvelop Etek

Kimler Giysin?
Anvelop denildiğinde vücudu sarması canlansa da akıllarda, hafif dökümlü yapısı ona çok iyi bir kamuflaj niteliği kazandırıyor. Hafif döküme sahip anvelop etekler de basen bölgesindeki fazlalıklara kısa bir süre veda edebilmenizi bahşediyor. En azından gün bitip, üzerinizden çıkana kadar…

Herkese Bir Anvelop Tulum

Tulum her tarza hitap eden ve yine her dolaba sızan seçimler arasında. Üstelik şimdi bir de anvelop kesimle popülerliğine şık bir stil ekliyor. Her kıyafetin kendine göre gizemi ve her gizeminde kendine has bir tehlikesi vardır. Anvelop tulum modelleri de kısayı daha kısa gösterebilecek, uzun boyu daha heybetli kılabilecek bir meziyete sahip. Kısacası sizi yerin dibine de gönderebilir, bulutların üstüne çıkmanızı da sağlayabilir.

Anvelop Tulum

Kimler Giysin?
Minyon tipliler tulum modellerinde paça kesimine çok daha fazla özveriyle yaklaşmalılar; çünkü tulum modelleri boyun olduğundan daha kısa gözükmesine neden olabilecek cüreti kendilerinde buluyorlar. Uzun boylular ise olduğundan daha da uzun ve heybeti görünebilirler. Bu noktada basen bölgenizde herhangi bir fazlalık olduğunu görüyorsanız sakın görmezden gelmeyin ve tulumları giymeyin!

Beach Modası Anvelop Bikini 

Plajlar farklı kesimleri sezon başında bağrına çoktan bastı. Bu baskın imdi anvelop kesimle tekrar gündemde. Bikini üstleri artık birden fazla dolanıyor bedeninize ve ortaya da çok güzel bir sonuç çıkıyor. Renk renk, desen desen, peki hangi bikiniyi seçsem?
Kimler Giysin?
Anvelop kesim bikini üstleri rahat ve kullanışlıdır. Büyük göğüslüler bikini seçiminde üst kısımları sade renk ve kalın askılı, bikini altında da desenli tercih edebilir. Küçük göğüslüler ise destekli ve straplez bikinilere öncelik tanıyabilirler. 

Anvelop Bikini
Anvelop Bikini Anvelop Bluzu Anvelop Elbise Anvelop Etek Anvelop Tulum