Sokak Modası: Açık Omuz

Yeniden omuzlar açılıyor. Bu defa bazen abartarak, bazen ise özensizliğin zirvesine çıkarak omuzlar dışarıda kalıyor. Salaşlığın ve bohem tarzın ilk adımlarını açık bir şekilde omuzlamak gerekiyor!

Hava biraz ısınınca ilk güneşi bu senede omuzlar görüyor. Düşük omuz hiç olmadığı kadar çabasız hali ile gündelik kombinlerde adeta yerini sabitlemeye hazırlanıyor. Dantel detaylar bir yandan, fırfırlı görünüm öte yandan ve ispanyol görünüm bir diğer taraftan omuzlara yükleniyor. Olay gayet açık, bu sene omuz dekoltesi açık saçık…

Off Shoulder Kombinleri

Jean pantolonun tamamlayıcısı olarak görebileceğiniz tüm omzu açık bluzları gördüğünüz her yerde sahiplenin ve dolabınıza ekleyin. Baharı omuzları açarak ve bir jean pantolona sıkışarak geçiştirebilirsiniz. Bir çift yüksek topuk sizi her yere götürecektir.

sokak modası: açık omuzlar

Dantelden romantik bir tarz, omuzdan dekolte ve ne giysem derdi uzakta artık az biraz. Jean yeterliliğine rahat, çabasız ama daima şık bir görünüm katmak için tek yapmanız gereken omuzları açıkta bırakan ama dantel detaylar barındıran bluzları üzerinize geçirmek.

sokak modası: açık omuzlar

Bu sezon genişleyen parçalar trend listesinden bir türlü çıkmıyor. Hatta öyle ki artık genişledikçe de daha da insanı çeken bir hal almaya başladı. Bir yandan omuz dekoltesi vererek geniş omuzlu görünüme kavuşurken, dökümlü yapısı ile geniş bir vücut hattına da sahip olabilirsiniz. Şansını zorlamak istemeyenlerin imdat butonunda skinny pantolon modelleri yer almalı.

sokak modası: açık omuzlar

Kollar geniş, bluzlar dökümlü ve omuzlar açık görünümü göğüslemek sadece dar ve vücudu saran parçalarla olmuyor. Sallaşlık bolluk ve bereketi ile kombinlere sızıyor. Bol pantolonlara şans vermeye ne dersiniz?

sokak modası: açık omuzlar

Her zaman özensizliği doğallıkla karıştırmamak gerekiyor. Şık bir stili omuzları açık bırakarak pekala yakalayabilirsiniz. Üstelik en geniş ve gösterişli hali ile bile. Bu kısımda jean pantolonun kurtarıcı görevini kalem etekler kapıyor.

sokak modası: açık omuzlar

Bu sene omuzlar açılıyor, stiller saçılıyor. Bohem umursamaz tavrını sıcak hava ile beraber üzerimize doğru atıyor. Bahar bize bir dejavu yaşatıyor. Kısa pantolonlar ayakkabıya, dekolte ise omuzlarla değerleniyor.

Off the shoulder

sokak modası: açık omuzlar

sokak modası: açık omuzlar