Siyah Deri Ceket

Pek yeni olmayan ama asla eskimeyen siyah deri ceketler yine ve yeniden sokak modası trendlerinde! Üstelik bu sefer kah omuzlarda taşınıyor, kah kollarımıza geçiyor…

Siyah deri ceket

Kaçış yok! Kaçmak bir tür saçmalık. Kış ayından, soğundan, yağmurundan kaçabilmek imkansız… Sonbahar mevsiminin ılık havası dağılarak yerini gri ve ayaz havaya devrediyor. Bu devrilme üşümeyi de tetikliyor tabii. Tam da bu anda deri ceketler çıkıyor meydana. Biraz asi, biraz şık ama her zaman kurtarıcı!

 

Siyah Deri Ceket Kombinleri

Hava soğuk, mevsim gri, kombin renkleri ise koyu! Siyah renk mevzu bahis olunca kombin fikirleri de bir o kadar kolay gelişiyor. Baştan aşağıya siyah kombinler kafaları karıştıran bir mesele olmaktan çıkıyor. Asi, rocker ama fazlasıyla şık olmak istiyorsanız eğer bunun için artık zorlanmayacaksınız!

Siyah Deri Ceket Kombinleri

Uzun Elbise Deri Ceket İlişkisi

Yaz aylarının etkisinden çıkmadınız mı? Yazlık elbiselerinizi deri ceketlerle kombinleyin o zaman. Devir bohem tarzın devri! Bohem; uzun elbiseler, çiçek desenler, şifon kumaşlar ve deri detaylarla lüks etkisini arttırıyor. Hele bir de uzun elbise deri ceket kombinleri söz konusu olduğunda efor sarf edilmeden elde edilen şıklık tüm güne yayılıyor.

Deri Ceket Kombinleri

Kısa Pantolon Deri Ceket Uyumu

Adını duydukça aşinalık yaratan külot pantolonlar yine kış sezonunda da bizimle! Hani şu bacak boyuna kötü bir göndermesi olan culotte pantolon modelleri… Artık havalar soğuk, her güne farklı koşuşturma, yağmur ve çamur etkisiderken deri ceket modelleri de kaçınılmaz oluyor. Asi ama bir o kadar da cool bir seçim bu kombinde gün yüzüne kavuşuyor.

Deri Ceket Kombinleri

Bir Basic Tişört Yeter

Basic tişört hava serinlese bile üzerimizden düşmeyen bir parça. İster kış gelsin, ister fırtına çıksın basic tişört kombinleri vazgeçilmez tavrından hiçbir şey eksiltmiyor. Tişört kombinleri sadece artık deri ceketler ekleniyor. Omuzlara deri ceketler atılıyor, bir beyaz tişört ve jean pantolonla beraber her an her yere hazırlıklı olunuyor.

Deri Ceket Kombinleri

Bir Beden Büyük

Oversized modası artık haddini aşıyor, kombin fikirlerini de genişletiyor. Bir beden büyük giyinmek sokak modası trendlerinde artık neredeyse vazgeçilmez oluyor. Eğer aradığınız biraz maskülen biraz da parizyen bir duruş ise oversized deri ceketlerle tanışmalısınız! Tabii bu büyük beden çılgınlığını kesinlikle abartmamalısınız…

Deri Ceket Kombinleri

Deri Ceket Deri Ceket Deri Ceket