Şimdi Mom Jean Zamanı

Zaman su gibi geçerken trendler de suyun akışına kapılıyor! Öne çıkanlar listesi gardıropların içine sızıyor. Şimdi tüm dar pantolonları karanlığa teslim etmenin, salaş ve bol jean pantolon modellerine şans vermenin devri! 

Her an her şey moda olmuyor. Her şeyin bir zaman süksesi ve albenisi artarken, kimi zaman sonra tüm alacası sönebiliyor. Tıpkı bacakları sıkı sıkıya saran, ayak bileklerimizi kavrayan skinny jean pantolonlar gibi. Bir hayli üzerimizde taşıdığımız ama bir o kadar da her an düşecek hissinde emanet duran düşük bel kesimleri mesela. Her eğilmede bir elin beli kontrol etme zorunluluğu hissettiren pantolonlardan bahsediyorum. Tabii ki orada bu satırları okuyup hala daha hatırlayan birileri varsa…

Anne Pantolonu / Mom Jean

Eskiden, geçmişten, annemizin gençliğinden yadigar pantolonlar şimdi tazelenmiş yüzü ile günümüze geliyor. Üstelik bu geliş sezonun kurtarıcı parçaları arasına kurulmasıyla da son buluyor. Zarif, sportif, sade bir beyaz gömleği minimal şıklıkla taçlandıran mom jeanler, salaş dökümlü üstlerle de dağınık ve cool bir stili üzerimize geçirmemizi sağlıyor. Peki, çeşit çeşit kombin alternatifleri nasıl sıralanıyor?

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

1- Gündelik bir tarz yakalamak ve güne konforu adapte etmek yine ayakkabı modellerinin sırtına biniyor. Ağırlık ne olursa olsun sizi rahat ettirebilecek tek ayakkabı olan spor modeller stillerinde şeklini belirliyor. Güneşin her yüzünü bulutlar arasından gösteriği günlerde ince bir hırka, basic tişört ve ille de mom jean modelleri ile kombin hazırlayabilirsiniz.

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

2- Pastel renk artık omuzlarımızdan tüm vücudumuzu saran şıklığın habercisi. Pastel pembe kabanlar ile günü geçiştirirken, aynı zamanda mom jean desteği ile çabasız şıklığı elde edebilirsiniz.

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

3- Her kombine bir yıldız parça meselesi artık bir tabu! Konumuz mom jean bile olsa deseni ön plana çıkardığınız artık yıldızın tüm parlak ışığı ona bulaşıyor. Tabii ki leopar desenden bahsediyorum ve buna bürünmüş bir ceketten. Jean pantolon kombinlerinde şık parçaları sportif duruşla bütünleştirebilir, uyumsuz ama daima farklı bir tarzın sahibi olabilirsiniz.

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

4- Sokak modası kol detaylarını aşırı bir hale getirmeye devam ediyor. İspanyol kol detayları 2016 yaz trendleri listesinde yerini çoktan hazırladı. Geçmişi yad etmek, geleceğe de şıklık serpiştirmek isteyenler fırfır ve ispanyol kollu bluzları şimdiden hazır etmeliler.

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

5- Üst üste giyilmiş kıyafetler artık havaların bir açılıp, bir kapanmasından haddini aşıyor. Yedek ceket mevzusuna kadar varan konu, üzerimize katlar çıkıyor. Kazak ceket, ceket kaban ikilisi hava şartlarına göre birleşip ayrılıyor. Sizde yanınıza ve üstünüze iki ceket giyebilir, bu kalabalık görünümü mom jeans ile değerlendirebilirsiniz.

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

6- Ne kadar bol ve dökümlü o kadar şık mantığı uzunlukluğa bırakıyor kendini. Üst parçalar bu sezon boyunu aşıyor. Uzun kazak, sweatshirt, ceket ne buluyorsanız giyin ve tabii ki üzerinizden mom jean pantolonları aman sakın eksik etmeyin!

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

7- Yüksek bel vurgusuna gönderme, salaşlığı daimi hale getirme, cool ve çabasız şık olma durumlarını tek parça ile geçiştirebilirsiniz. Kombininizde üst parça olarak ne buluyorsanız giyin, tamamlama kısmını ise mom jeans modelleri ile deneyin…

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

Mom Jean ( Anne Pantolonu)

Mom Jean ( Anne Pantolonu)