Saç Trendi: Tel Toka

modaviki-tel-tokaSaç modası 2015 trendlerinde tel toka modelleri dikkat çekiyor. Tel tokalar artık sadece sabitleyici olarak kullanılmıyor. Farklı saç modellerinin öne çıktığı ve saçlarda üçgen toka çılgınlığını başlatan trend, günlük kolay saç şekilleri içinde geniş bir alternatiften oluşuyor. Haydi şimdi farklı saç modelleri için, birbirinden değişik görünümler çıkaralım.

tel-toka-sac-modelleri-19Tel Tokalar ile Renklenen Saçlar

Renkli tel tokalar ile saç modelleri yapımında farklı bir ahenkli görünüme ne dersiniz? Saçınızın ön kısmına tutturulan paravana tokalar ile marjinal bir tarz yaratabilirsiniz. Özellikle de bu tarzı kıyafetinizle ile uyumsuz renkleri kullanarak destelemek mümkün.

 

 

Lastik Tokalar Raflara Kalksın

Artık lastik tokalar ile saçlarınızı toplamayı unutun. Lastik tokalar yerine tel tokalar ile kullanarak dağınık bir saç modelini ortaya kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Saçlarınızı bükerek, düğümleyerek ve dolayarak tel tokalar ile tutturabilir ve farklı bir saç modelini gün yüzüne çıkarmayı başarabilirsiniz.

tel-toka-sac-modelleri-14

Örgü Saç Modelleri Üzerindeki Etki

2015 saç trendlerinde uzun uzun kendinden söz ettiren örgü saçlar artık rengarenk tel tokalar ile buluşuyor. Örgü modelinizin arasına serpiştirilecek renkli paravanalar ile çok hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarınızı düz ve üçlü bir şekilde örün. Ördüğünüz her kat için farklı renkte bir tel toka terci edip, saçınıza iliştirin. Örme işlemini yana doğru da yapabilirsiniz.

Saçlara Renkli Desenler

Üçgen, kare, dikdörtgen, paralel, yatay ve hayal gücünüz kadar farklı desenler saçlarınıza hareket kazandırabilir. Tek renk tel toka kullanabilir ya da her bir ayrı şerit görünümü yaratmak için renklerden yararlanabilirsiniz. Salık saçlarda, toplu saçlarda, saçın ön kısmında ya da toplanan saçın arka (ense) kısmında üçgen, kare ve benzeri şekilleri oluşturabilirsiniz.

Tel Toka ve Trend Saç Modelleri Tel Toka ve Trend Saç ModelleriTel Toka ve Trend Saç Modelleri Tel Toka ve Trend Saç Modelleri Tel Toka ve Trend Saç Modelleri Tel Toka ve Trend Saç ModelleriTel Toka ve Trend Saç Modelleri Tel Toka ve Trend Saç ModelleriTel Toka ve Trend Saç Modelleri