Pantolon Üstü Ne Giysem?

Her gün hep aynı soru ile uyanmak “ne giysem?” düşünürleri tarafından yabancı kalınan bir konu değil. Kot kombinleri, ofis stili fikirleri, gündelik tarz, şık ve salaş, salaş ama zarif derken uzayan ve yine alıp başını giden konular meydana çıkıyor. Kış mevsimi denildiğinde tüm alıp başını giden konular pantolonlarla kesişiyor. Kot kumaşlar, klasik kesimler derken bir pantolunu birden fazla tarza bürümek ekletik tarzın davetkar duruşu birden ısrarlı bir şekil alıyor. Kış modası pantolonlardan vazgeçemiyor. Bu vazgeçilmez hal, birden fazla çeşidi ortaya çıkarıyor.

Kısa Paça Sendromu

Kısa paça kış mevsimine ayak bileklerinden bir pencere açıyor. Sökük, kesik, yırtılmış imajı ise sokak stillerinde oldukça popüler.
Kombin önerisi: Kısa paça pantolon modelleri kombin fikirlerinde çorap detayını öne çıkarıyor. Kısalan paçadan nasibini alan bacak boyları da uzun tunik modelleri, kazaklar ve oversized kesimlerle denge bulabiliyor. Elbise edası taşıyan st parçalara öncelik tanıyabilir, farklı çorap kombinleri ile tarzınıza renk katabilirsiniz.

Pantolon Kombinleri

Geniş Açı

İspanyol paça pantolonlar bu sezon içinde geniş bir alternatifi stillere katıyor.
Kombin önerisi: Minimalist düşünerek sade parçaları öne çıkarabilir, paçanızın genişliğine dikkat çekebilirsiniz. Tabii ki ayaklarınızı yerden kesen topuklu ayakkabılar giyerek…

Pantolon Kombinleri
Zirvede

Yüksek bel yine her zaman olduğu gibi oldukça popüler. Yüksek bel artık adeta bir alışkanlık. Kış modasında en çok tercih edilenler arasında yer alan yüksek bel kesim klasik pantolonları da kapsıyor. Üste seçilen tüm parçaları da içerisine yutuyor.
Kombin önerisi: Daha klasik ve en rahatı seçmek için yüksek belden şaşmayın. Üzerinize içinize sokabileceğiniz parçalar tercih ederek zarif görünümün dozunu arttırın.

Pantolon Kombinleri
Yün Pantolon

Eşofmanı aratmayan yün pantolonlar kesimleri ile konfor sağlayanlar arasında.
Kombin önerisi: Jean on jean açılımına knit on knit olarak yansayan yün pantolonları kazaklar ve uzun salaş hırkalarla takım yaparak kullanabileceğiniz gibi tüm sportif parçalara da şans verebilirsiniz.

Pantolon Kombinleri
Kareli Pantolon

Her yıl bir sezon mutlaka ben burdayım diyen kareli pantolonlar kış modasının hareketli seçimleri arasında.
Kombin önerisi: Artık sweatshirtleri, eğlenceli kazakları ofis stiline taşımanın vakti geldi. Kareli pantolon modellerinin sportif yüzüyle tanışmaya ve buna alışmaya hazırlanın!

Pantolon Kombinleri

Pantolon Kombinleri

Pantolon Kombinleri

Pantolon Kombinleri