Oversized Kazak Kombin Önerileri

Soğuk havadan kaçarak bugün ne giysem sorusuna mı takıldınız? İşte sorunun anahtarı olarak değerlendirebileceğiniz oversized kazak kombinleri kış modasınada gönderme yapmanızı sağlıyor. Mevzu kış modasından çıkıp sokak modasına vardığında yine aynı kaçış planındaki kazak kombinlerine ulaşılmasına neden oluyor. Oversized akımının güçlü rüzgarı jean modellerinden tişörtlere ve şimdilerde ise kazakları kapsama alanına alıyor. Kasıganın tam ortası, oversized kazak giymenin tam zamanı!

Oversized kazak kombinleri

Oversized Kazaklar Nasıl Kombin Edilir?

Geniş bir açıya yayılan dökümlü kazaklar ne  yazık ki pek geniş bir şekilde değerlendirilmiyor. Zaten bol olan kalıbına bir adet daha bol ve geniş kesimli kıyafet bir türlü kabul etmiyor. Olduğunuzdan daha kilolu gözükmek hoşunuza gidiyorsa tabii ki her türlü bol parçayı kullanabilirsiniz. Tabii çuavl misali görünmeyi de göze alabiliyorsanız…

Oversized kazak kombinleri

-Kazak Etek İkilisi

Kış trendlerinde de karşımıza çıkan bu ikili, gündelik kombinler kadar ofis stilleri içinde tercih edilebilir. Her türlü etek boyunu kaldırabilen yapılarını duruş arayışınıza göre değerlendirebilirsiniz. Şık bir stil için mini eteklerle, salaş bir duruş için ise midi eteklerle kazakları kombinleyebilirsiniz. Özellikle de uzun kazakları şık parçalar kullanarak kombinleyip, çabasız şıklığı elde edebilirsiniz.

Oversized kazak kombinleri

-Kısa Ceketlerle Kombin

Uzun ve olabildiğine geniş kazakları kombinde öne çıkarmak için kısa kaban ve deri ceket modelleri ile kullanabilirsiniz.

Oversized kazak kombinleri

-Mutlaka Bir Gömlek

Her ana hazırlıklı olmak için kombininiz detayında mutlaka gömlek barındırmalı. Kazak içine gömlek giyerek aşina ama özgün bir tarz yakalamak mümkün.

Oversized kazak kombinleri

-Atkıdan Kolye

Sanki zerinize bir beden büyükmüş gibi duran ve emaneten giymişsiniz havası veren oversized kazaklar ince kolyeleri yutuyor. Adeta hiç aksesuar kullanmamış havası veren kolyeler yerine atkılardan yararlanın. Bir atkıyı kolye olarak farz edin ve aksesuarsız yapamıyorsanız boynunuzdan eksik etmeyin.

Oversized kazak kombinleri