Ne Giysem: Spor Şık Kombinler

Kış mevsimi ile katlanan kombinler her an farklı bir stile sürüklüyor bizi. Bir anda şık bir elbise düz bir botla sportifliği göğüslüyor. İki zıt birleşiyor ve çabasız, cool bir stili bize armağan ediyor. Güneşin yalancı yüzü dış giyimin önemini vurguladıkça şişme montlar topuklu ayakkabı istilasına uğruyor ve adım attıkça bizi farklı bir havaya sokuyor. Jean pantolon ve bir gömleğin çözdüğü spor şık kombin meselesi, detaylarla da ortaya çıkıyor ve üzerimizden çıkarana kadar bizimle kalıyor.

2017 Kış Sokak Modası | Modaviki

Hem şık bir stili isteyip hem de sportif bir duruşa sahip olmak artık zor değil. İki tanımı vurgulayan parçaları bir araya getirmek tüm bulmacayı kendiliğinden çözüme ulaştırıyor. Sokak modası çabasız şık kombin meselesi cool bir havayı üzerimize püskürtüyor.

Spor Şık Kombinler | Modaviki

Jean üzeri gömlek kombinleri gündelik stillere şık, davetlere de çabasız ve sportif bir hava katmaya devam ediyor. Gündelik koşuşturmaca da kararsız bir gün sizi bekliyorsa eğer gömlek modellerine teslim olabilirsiniz. Nakışlı jean üzeri volanlı gömlek ve topuklu bir çift bot ile her an her şeye hazırlıklı bir stil elde etmeyi her zaman kolaylaştırır.

Spor Şık Kombinler | Modaviki

Tek parça rahatlığı sadece yazlık elbise modelleri ile elde edilmiyor artık. Kış ayazında da uzun kollu elbise modelleri sayesinde aynı rahatlık sürdürülebilir bir hale geliyor. Uzun bir kaban vazgeçilmez bir tamamlayıcı, bir çift wetern bot çabasız olmak durumlarını destekliyor.

Spor Şık Kombinler | Modaviki

 

Bu sezon bol paça jeanlerin pabucu dama atılırken, skinny jeanler tüm bacakları sardı. Gömlek jean kombinlerindeki sportif şıklık tartışmaya kapanırken, blazer ceket etkisi artık klasik ama zamansız stilleri ortaya çıkarıyor.

Spor Şık Kombinler | Modaviki

 

Katlanan kombinler içinde sıkışıp kalmak yerine daha rahat parçalar tercih ederek de şık bir kombin düzenlenebilir. Tişörtün salaşlığı kadife aksesuarlarla birleşince tüm sportif havayı hafifletiyor. Üzerine tercih edilecek ceketin pastel tonlar salaşlığı yumuşatırken aranan sportif şıklık ortaya çıkıyor.