Ne Giysem: Sevgililer Günü

14 Şubat yaklaşıyor. Kaçıyor musunuz yoksa keyfini mi çıkarıyorsunuz?

Sevgililer Günü Kombini | Modaviki

Sevgililer günü tatlı bir heyecanla içimizi kıpır kıpır yapmaya yetiyor. Plansızlık ve kararsızlıklar da tüm heyecanı bir doz daha körüklemeye yetiyor. Sevgililer günü hediyesi kararsızlığı peşinden ne giysem sorusunu sürüklüyor. Her güne ayrı iki arada bir derede bırakan kombinler sevgililer gününde de bizi şaşkına çeviriyor. İşte farklı seçimlerle sevgililer gününde tercih edebileceğiniz 4 kombin:

1- Sevgilisi ve planını olanlar bu taraftan:

Sevgililer Günü Kombini | Modaviki

Kışın soğuk ve kapalı havasından biraz sıyrılıp tüm güne baharın enerjisini bulaştırmak istiyorsanız mutlaka desenlerden ilham almalısınız. Tıpkı bohem tarzın ön plana çıktığı, uzun elbiselerin yaz mevsimini hatırlattığı, bir çift camel botun sizi her an her yere hazırlıklı bir tavra soktuğu gibi…

2- Sevgilim var ama haberim yokmuş gibi yapıyorum diyenler nasılsınız?

Sevgililer Günü Kombini | Modaviki

 

Akşam sevgilinizin her zamanki gibi bir plan yaptığından eminsiniz ama aslında bu sizin izin verdiğiniz bir sürpriz. Bu kısımda şık ama çabasız bir stili tercih etmeniz gerekiyor. Etek üstü kazak kombinleri tam da aradığınızı fısıldıyor. Topuklu ayakkabı yerine temkinli bir şıklık dizüstü çizmelerden geliyor. Haberiniz var ama yok, şıksınız ama bu sizin her zamanki haliniz.

3- Sevgilimle sevgililer gününe karşıyız ama baş başa bir akşam yemeğine her zaman varız

Sevgililer Günü Kombini | Modaviki

Bu tabii ki biraz mahalle baskısı oluyor. Karşı olup ama gizliden gizliye nasiplenmeye engel olamıyorsunuz. Aslında karşı tarafta olmaya çalışmak ama arada kalmak sizi temsil ediyor. Tutarlı olan tek taraf ilişkiniz, peki siz bugünü kutlamayın ama hangisini giyersiniz?

4- Bize her gün sevgililer günü diyenlerin derneği kuruldu mu?

 

 

Sizin için her günün aynı olması demek asla sıradan kabul edilmez. Kolayı seçip, şık olup konuyu kapatırsınız. Sahi konu neydi?